Přihláška do sobotního motivačního kurzu AJ v BC KUP/ English Language Course Application Form
Sobotní dopolední motivační kurzy jsou zaměřeny především na zvládnutí formátu a strategie mezinárodní zkoušky Cambridge English Qualifications C1 Advanced (CAE). V ceně kurzu 2 500 Kč je zahrnuto 7 lekcí po 90 minutách, učebnice, pretest (cambridgeská zkouška nanečisto) a ukázka počítačové formy cambridgeské zkoušky. / Saturday morning courses focuses on experiencing the format and mastering strategies for the Cambridge Exam C1 Advanced (CAE). The price of the course 2.500 CZK includes seven 90-minute classes, a textbook and a pretest (a simulation of the Cambridge Exam) + presentation of the computer based form of the Cambridge Exam.
Email address *
2. Způsob platby / Payment *
Vyberte, prosím, způsob úhrady kurzovného. Naše číslo účtu je 19-1096330227/0100, VS = 999616011. Do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a jméno osoby, která bude kurz navštěvovat. Kurzovné je nutno uhradit před zahájením kurzu / Please tick the way you want to pay the course fee. Our account number is 19-1096330227 / 0100, VS = 999616011. Write the surname and name of the course participant into the message for the recipient. The course fee has to be paid before the course starts.
3. Vaše osobní údaje / Your contact data *
Příjmení / Surname
Your answer
*
Jméno/ First name
Your answer
*
Adresa / Home address
Your answer
*
E-mail
Your answer
*
Telefon / Phone
Your answer
*
Datum / Date of application
Your answer
4. Souhlas / Informed consent *
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro potřeby administrace kurzu a souhlasím se všeobecnými obchodními podmínkami, které jsou k dispozici zde: https://www.knihovna.upol.cz/fileadmin/userdata/cm/knihovna/BC/Kurzy/VOP.pdf I agree with the processing of my personal data for the purpose of administering the course and I agree to the General Terms and Conditions available at https://www.knihovna.upol.cz/fileadmin/userdata/cm/knihovna/BC/Kurzy/VOP.pdf
Required
5. Souhlas /Informed consent
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení týkajících se další nabídky jazykových kurzů BC KUP
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service