Staň sa dobrovoľníkom KHD 2019!
Sme radi, že si sa rozhodol/a prispieť k tomu, aby sa KHD 2019 stal skvelým festivalom.
Miestom hľadania Pravdy. Miestom dialógu. Miestom, kde sa stretne nielen veľa dobrých ľudí, ale aj viera s rozumom a predovšetkým človek s Bohom.

Na úvod niekoľko praktických poznámok:

- Dobrovoľníctvo okolo jedného eventu trvá cca 2hodiny. ( Bolo by ideálne,ak by ste mohli pomôcť na oboch eventoch, v čase 16:45- 21:45, výrazne to uľahčuje organizáciu. )
- Pre dobrovoľníkov bude pripravené malé občerstvenie.
- Každý dobrovoľník, ktorý bude pomáhať od nás dostane KHD tričko. V prípade, že tričko už máte z minulých rokov, prosím Vás, prineste si ho.
- Dobrovoľníci majú voľný vstup nielen k eventu, pri ktorom pomáhajú (v čase, keď nebudeme potrebovať vašu pomoc), ale za každý odpracovaný deň máte vstup na ďalší deň zdarma. (Ak budete pomáhať v pondelok, zadarmo máte vstup na program v pondelok+ 1 ďalší ľubovoľný deň.)
- Po vyplnení dotazníka Vám nazdieľame tabuľku v ktorej sa budete môcť zapísať ku konkrétnym časom - k jednotlivým podujatiam.
- Prosíme vás o zodpovednosť, aby sme vedeli, že keď už vyplníte formulár, môžeme s vami skutočne rátať a neprídete iba z veľmi vážnych dôvodov. Nezodpovedný prístup nám veľmi sťažuje robotu a ohrozuje priebeh festivalu.
- Vyplnením tohto dotazníka súhlasíte so spracovaním a uchovaním vašich osobných údajov pre potreby KHD a SLH.
- Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na: veronika.talafova@slh.sk
Meno a priezvisko: *
Your answer
E-mailová adresa: *
Your answer
Telefónne číslo: *
Your answer
Kedy chcem pomôcť? (môžeš označiť viac možností) *
Required
Čo by si najradšej robil? (Budeme sa snažiť, aby každý robil to, v čom sa cíti najlepšie, ale je možné, že bude treba flexibilne pomôcť aj s niečím iným.) *
Required
Veľkosť trička: *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy