Záväzná prihláška na vzdelávací kurz Cassiopeia 17.-19.5.2019 Horná Súča - Vlčí Vrch
Vzdelávací kurz Cassiopeia je určený pre všetkých, ktorí sa venujú včielkam a vĺčatám.
Kurz bude prebiehať od 17.5.(Piatok) do 19.5.(Nedeľa) 2019, od 19:30(Piatok) do 14:00(Nedeľa) v Hornej Súči na Vlčom Vrchu neďaleko Trenčína.
Na samotný Vlčí Vrch idú veľmi riedko autobusové spoje z Trenčianskej autobusovej stanice. Preto vás všetkých prosíme aby ste si spoje na zastávku Horná Súča,Vlčí Vrch,ZŠ pozreli dopredu :-) V prípade rôznych alternatív nás isto kontaktujte predom prosím :-)
Cena kurzu bude 15€.
Každý, kto nám vyplní túto prihlášku, sa záväzne prihlási na samotný kurz. Po akceptovaní prihlášky mu budú zaslané doplňujúce informácie. Prihlášku treba poslať najneskôr do 3.5.2019.
Vek účastníka je od 15 rokov. V prípade záujmu o poslanie účastníka s nižším vekom treba kontaktovať sestru Karkulku, vodkyňu vzdelávacieho tímu Cassiopeia, skrz e-mail: j.kerekesova@gmail.com alebo mobilné číslo: +421 904 871 557 daným Oddielovým/Zborovým/Oblastným vodcom.

Odpovedzte nám najmä na otázky s hviezdičkou prosím.

Súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov
---------------------------------------------------------------------------------------------
V zmysle zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len "Zákon o ochrane osobných údajov") a Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), (ďalej len "GDPR").

Vyplnením tejto prihlášky udeľujem vzdelávaciemu tímu Cassiopea súhlas na spracúvanie osobných údajov za účelom zverejňovania informačných materiálov pre interné potreby a propagáciu vzdelávacieho kurzu Cassiopea. Súhlas udeľujem na spracovanie týchto osobných údajov: individuálne a spoločné fotografie a videá, meno, priezvisko, skautské meno/prezývku, dátum narodenia, mobilný kontakt&e-mail, domovský zbor, funkcia/hodnosť v oddieli/zbore, absolvovaný kurz, potravinovú intoleranciu, prípadne doplňujúcu informáciu výhradne iba pre organizáciu vzdelávacieho kurzu Cassiopea.

S vyššie uvedeným spracovaním osobných údajov udeľujete svoj výslovný súhlas. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné. Súhlas môžno vziať kedykoľvek späť, a to prostredníctvom e-mailu alebo písomne kontaktovaním Ústredia Slovenského Skautingu (kontakty na www.skauting.sk) a zároveň zborového vodcu organizačnej zložky Slovenského Skautingu, ktorú navštevujete.

Email address *
Skautské meno alebo prezývku (ak máš)
Your answer
Meno a priezvisko *
Your answer
Dátum narodenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Mobilný kontakt a e-mail *
Your answer
Z akého domovského zboru pochádzaš? *
Your answer
akú funkciu alebo hodnosť zastávaš vo svojom oddieli/zbore/oblasti? *
máš absolvovaný Základný/Radcovský/Líderský/Vodcovský kurz/kurz Vĺča+ alebo napr. kurz Prvej pomoci? *
Required
Máš nejaké potravinové intolerancie, alebo iné stravovacie potreby prosím? *
Your answer
Akým autobusovým spojom pôjdete v Nedeľu z Vlčieho Vrchu prosím? *
Required
Ak máš ešte niečo na srdci tak nám prosím napíš tu :-) (doplňujúca informácia)
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service