Wielka Wyprawa PTMA - Islandia 2018
Polskie Towarzystwo Miłośników Astronomii organizuje pod raz czwarty wyjazd na Islandię. Tym razem w ciągu 10 dni zwiedzimy częściowo całą wyspę, pokonując w trasie całą drogę numer [1]. W planie zwiedzanie takich miejsc jak: Geysir, Thingvellir, Dyrhólaeyjarviti, Plaża Kirkjufjara, Jökulsárlón wraz z lodową plażą, Hverir, Dimmuborgir, Hvitserkur, Kerið, wodospady: Urridafoss, Gulfoss, Seljalandsfoss, Skógafoss, Dettifoss, Góðafoss oraz obowiązkowa pizza u Pani Bożenki w Reykholt.

Wyprawa będzie miała miejsce w dniach 5-15 października 2018 roku i będzie przeznaczona dla miłośników astronomii chcących obserwować i fotografować zorzę polarną oraz przepiękną zieloną jeszcze Islandię. Startujemy z Wrocławia w piątek 5 października o godz. 15:50, lądujemy w tym samym dniu o 18:05. Lot powrotny w poniedziałek 15 października o godz. 18:45, a lądowanie w Wrocławiu 50 minut po północy już we wtorek.

Podczas Wyprawy obowiązują pewne zasady. W skrócie:
Uczestnik po wypisaniu zgłoszenia i po zaakceptowaniu przez organizatora, otrzyma specjalny link z którego dokonuje w własnym zakresie zakupu biletu lotniczego. Procedura jest bardzo prosta, a w razie potrzeby możemy również dokonać za uczestnika rezerwacji i zakupu. Po zakupie biletu kolejnym krokiem jest dokonanie opłat związanych z rezerwacją w tym noclegu. Na kilka miesięcy przed wylotem rezerwujemy samochody i miejsca parkingowe w Wrocławiu dla samochodów. Przed samym wylotem obowiązkowe zakupy prowiantu.
Uczestnik ma prawo zakupu biletu z innego lotniska, jednakże w taki sposób aby pojawić się na lotnisku w Keflaviku w piątek 5-go października o godz. 18.00-19.30, czasu lokalnego oraz w ten sposób aby nie kolidowało to z odlotem całej grupy do Polski w dniu 15 października o 18:45.
Email address *
Nasz lot: Wrocław-Reykjavik-Wrocław
Tak było na Islandii - 2017
Zorza polarna - Islandia 2016
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy