Kretingos krašto moteris - 2019
Kretingos moterų informacijos ir mokymo centras įgyvendina Kretingos rajono savivaldybės finansuojamą projektą „Kretingos krašto moteris - 2019“, kuriuo siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į moterų indėlio svarbą visuomenės gerbūvio kūrimo procese, pagerbiant labiausiai savo veikla Kretingos kraštui nusipelniusias moteris.
Kviečiame išrinkti moteris, labiausiai nusipelniusias vienos iš žemiau išvardytų nominacijų. Kiekvienoje nominacijoje galite pasirinkti tik vieną kandidatę, už kurią norite balsuoti:
"Metų savanorė"
Ši nominacija skirta moteriai, kuri aktyviai ir neatlygintinai dalyvauja bendruomenės veikloje, prisidėdama prie įvairių iniciatyvų skatinimo.
Kandidatės į šią nominaciją: *
"Metų kultūros tradicijų puoselėtoja"
Ši nominacija skirta moteriai, kuri savo kūryba prisideda prie kultūrinių tradicijų puoselėjimo arba vienija Kretingos krašto kūrėjus ir skatina jų meninę saviraišką.
Kandidatės į šią nominaciją: *
"Metų sveikos gyvensenos skatintoja"
Ši nominacija skirta moteriai, kuri vienija Kretingos krašto bendruomenę ir asmeniniu pavyzdžiu skatina jos narius vadovautis sveikos gyvensenos principais.
Kandidatės į šią nominaciją: *
"Metų senjorė"
Ši nominacija skirta moteriai , kuri vienija krašto senjorus ir savo asmeniniu pavyzdžiu skatina juos aktyviai dalyvauti visuomeninėje veikloje.
Kandidatės į šią nominaciją: *
"Metų pagalba šeimai"
Ši nominacija skirta moteriai, kuri vienija šeimas tikslingai ir prasmingai veiklai bei organizuoja būtinos pagalbos šeimai teikimą.
Kandidatės į šią nominaciją: *
Submit
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy