Bezpłatne szkolenie: Uczeń z doświadczeniem migracji -8 h (2 x 4h)

Bezpłatny webinar
Email address *
Zapraszamy Nauczycieli oraz Pedagogów i Psychologów wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, którzy chcą poznać metody pracy z uczniami z doświadczeniem migracyjnym.
TERMIN: 24.11.2020, godz. 17.15 - część 1
TERMIN: 25.11.2020, godz. 17.15 - część 2
Podczas szkolenia zapoznają się Państwo z następującymi zagadnieniami:
1. Uczeń z doświadczeniem migracji – charakterystyka problemów.
2. Formy pomocy w przepisach prawa oświatowego.
3. Prezentacja metod nauczania języka edukacji szkolnej na lekcjach różnych przedmiotów.
4. Praca z uczniem z doświadczeniem migracji w praktyce – wymiana praktyk i refleksji.
Imię i nazwisko: *
Nazwa szkoły/placówki: *
Miejscowość:
Miejsce: Online, na platformie LiveWebinar. Otrzymają Państwo link do logowania na szkolenia na podany w formularzu adres e-mail. Link zostanie wysłany (20.11.2020 r.) z adresu cdn.dyrektor@cdnsosnowiec.edu.pl, prosimy sprawdzić spam
Warunki techniczne udziału:• Dostęp do internetu. • Zaleca się korzystanie z komputera (ze względu na komfort odbioru prezentowanych treści), choć możliwe jest również skorzystanie z urządzeń mobilnych (smartfonów, tabletów).• Niezbędne jest włączenie dźwięku w urządzeniu, z którego korzystamy lub użycie słuchawek podłączonych do sprzętu odtwarzającego webinar.
Ochrona danych osobowych
Dane osobowe będą gromadzone i przetwarzane przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu na podstawie art. 6 ust.Dane osobowe będą gromadzone i przetwarzane przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu na podstawie art. 6 ust. lit. a) RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Niepodanie danych uniemożliwi ich przetwarzanie, w tym przesyłanie informacji o produktach i ofertach Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu. Dane będą przetwarzane do czasu organizowania usług szkoleniowych skierowanych przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu do nauczycieli i innych osób, których dane są przetwarzane. Na podstawie danych realizowane może być profilowanie w oparciu o kryteria takie jak nauczany przedmiot, co pozwoli na proponowanie ofert dostosowanych do oczekiwań nauczycieli. Dane będą przetwarzane również na podst. art. 6 ust. 1 lit. f) RODO w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń, do czasu przedawnienia roszczeń.
W związku z przetwarzaniem danych ma Pan/Pani prawo dostępu do tych danych, do ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia, ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, oraz do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Inspektorem Ochrony Danych wyznaczonym przez Dyrektora Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu jest Pan Paweł Wierzbicki, z którym można się kontaktować w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych i realizacji swoich praw w tym zakresie. Kontakt: e-mail: p.wierzbicki@cuwsosnowiec.pl, nr tel. (32) 292 44 64 wew. 217.

*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy