Rosetta Stone Uzaktan Yabancı Dil Eğitimi Bilgi ve Başvuru Formu
// Lütfen dikkat: Son başvuru tarihi 31 Mart 2021 olarak güncellenmiştir.
// Yeni Özellik: Artık bir lisans alarak tüm dilleri öğrenebilirsiniz! Bir yıllık kullanım süreniz boyunca dilediğiniz dile geçiş yapabilirsiniz.

Bu sayfa, kurumunuz çalışanları ve yakınlarının Rosetta Stone yabancı dil öğrenim çözümünden özel bir indirimle faydalanması için hazırlanmıştır. Ürünle ilgili detaylı bilginiz yoksa, alacağınız pakete karar vermeden önce, aşağıdaki tanıtıcı videoyu izleyebilirsiniz. Ürünle ilgili sıkça sorulan soruları ve yanıtlarını incelemek için https://tinyurl.com/vq8maef adresini, ürünle ilgili detaylı bir sunum için de https://tinyurl.com/utrrmh6 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu fırsattan faydalanmak için aşağıdaki adımları takip ederek, başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz:

1) Lütfen öncelikle size uygun olan paketi belirleyiniz (Bronze, Silver ve Gold paketleri hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.)
2) Ödeme yönteminizi seçiniz (ödemenizi havale veya EFT yoluyla, ya da kredi kartınızla taksitle yapabilirsiniz).
3) Son olarak aşağıdaki kısa formu doldurarak başvurunuzu tamamlayınız. Yaptığınız başvuruyla ilgili takip eden ayın ilk haftasında size eposta ile bilgi verilecektir.

Satın almak veya ürünle bilgi almak için +905307631315 no'lu telefon numarasından veya rosettastone@enocta.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÖNEMLİ GÜNCELLEME:
Bu başvuru dönemindeki lisans sahiplerine özel olarak, Rosetta Stone ile beraber YDS sınavına hazırlık için ek kaynaklar sağlanacaktır. Tüm katılımcılara, Internet’teki en popüler açık kaynakların derlendiği bir platforma erişim verilecektir. İngilizce, İspanyolca, Rusça ve Arapça dilleri için seçilen video ve okuma materyallerinden oluşan bu derleme, zamanla yeni kaynakların eklenmesi ile zenginleştirilecektir. Böylelikle, Rosetta Stone ile dil öğrenenlerin, YDS sınav hazırlığına da katkıda bulunulacaktır.

İlginize teşekkür ederiz.
Enocta (Rosetta Stone Türkiye Kurumsal Satış Yetkilisi)
Kısa Bir Özet
Dünyaca ünlü online yabancı dil öğrenimi çözümü Rosetta Stone hakkında bilgi almak için lütfen aşağıdaki videoyu izleyiniz.
Hangi Paketi Seçmeliyim?
Lütfen öncelikle hangi paketi alacağınıza karar veriniz. Sizler için üç seçenek sunulmuştur: Bronze, Silver ve Gold.
Bu paketlerin detaylarını ve farklarını aşağıda görebilirsiniz.

Catalyst Bronze pakette; tüm üniteler, konu anlatımları ve alıştırmalar, önceden hazırlanmıştır ve sistemde mevcuttur. Dilediğiniz gün ve saatte, dilediğiniz miktarda, bilgisayardan veya telefonunuza indirebileceğiniz mobil uygulamadan bu materyallere erişebilir ve sınırsız çalışabilirsiniz. Bronze paketin fiyatı, kurumunuza özel indirimle yıllık 699 TL olarak belirlenmiştir.

Catalyst Silver pakette; Bronze paketin tüm özelliklerine ek olarak, konuşma becerinizi daha da geliştirmek için dilediğiniz gün ve saatlerde canlı görüşmelere katılabilirsiniz. Bu canlı görüşmeler sınırsızdır ve rezervasyon yaparak gerçekleştirilebilir. Görüşmeleri doğrudan ana dilini konuşan öğretim elemanları yönetir ve bu görüşmelere ortalama 4-5 öğrenci katılır. Silver paketin fiyatı, yine kurumunuza özel indirimle yıllık 999 TL olarak belirlenmiştir. Bu paket, 13 yaş ve üzeri hedef kitle için uygundur.

Catalyst Gold pakette ise; Silver lisansın tüm özelliklerine ek olarak, konuşma becerinizi daha da geliştirmek için dilediğiniz gün ve saatlerde yapacağınız canlı görüşmeler, grup halinde değil, sertifikalı eğitmenlerle birebir gerçekleştirilebilir. Gold paketin fiyatı, kurumunuza özel indirimle yıllık 1.999 TL olarak belirlenmiştir. Bu paket de, 13 yaş ve üzeri hedef kitle için uygundur.

Lütfen dikkat: Uygulamanın deneme sürümünü telefonunuza indirdiğinizde göreceğiniz fiyatlar, yalnızca başlangıç kurları içindir. Kurumunuzun sizin için seçtiği Catalyst Bronze, Silver ve Gold ürünleri; bu demo uygulamadan çok daha kapsamlıdır. Bu ürünlere tüm kurlar dahildir. Birçok dil için başlangıç, orta ve ileri seviyelerin tamamına erişebilirsiniz. Bununla beraber birden fazla dili de öğrenebilirsiniz. Dolayısıyla kurumunuza özel indirim avantajını kaçırmamak için uygulama üzerinden satın alma yapmayınız, daima bu formu takip ediniz.

Alacağınız pakete karar vermeden önce, yukarıdaki tanıtıcı videoyu izleyebilirsiniz. Ürünle ilgili sıkça sorulan soruları ve yanıtlarını incelemek için https://tinyurl.com/vq8maef adresini, ürünle ilgili detaylı bir sunum için de https://tinyurl.com/utrrmh6 adresini ziyaret edebilirsiniz.
Nasıl Ödeme Yapabilirim?
Pakete karar verdikten sonra, ödemenizi EFT, Havale veya Kredi Kartı ile yapabilirsiniz.

EFT veya Havale seçeneğini tercih ediyorsanız, lütfen ilgili ücreti aşağıdaki hesap numarasına transfer ediniz.

Banka: Ziraat Bankası
Şube: Altunizade Girişimci Şube
Şube Kodu: 2248
Hesap No: 52640336-5006
IBAN No: TR73 0001 0022 4852 6403 3650 06
Hesap Sahibi (Alıcı Adı Soyadı): AVEZ ELEKTRONİK İLETİŞİM EĞİTİM DANIŞMANLIĞI TİC.AŞ.
(Lütfen hesap alıcı adını girerken herhangi bir kısaltma yapmadan, sığdığı kadarını yazınız. Farklı bir alıcı adı yazmanız durumunda para transferiniz iptal edilebilmektedir.)

Para transferinizi yaparken lütfen Açıklama kısmına Personel Telefon Numarasını giriniz.
Örnek EFT veya Havale Açıklaması: 05307631315
Yakınınız için alıyorsanız bile, lütfen kendi telefon numaranızı (kurum çalışanının telefon numarasını) giriniz .

Bronze paket almak için 699 TL, Silver paket almak için 999 TL, Gold paket almak için 1.999 TL transfer ediniz.

Kredi Kartı ile satın almak için, aşağıdaki iyzico linklerini kullanabilirsiniz.

Catalyst Bronze (699 TL) almak için tıklayın: https://iyzi.link/AAxWnA
Catalyst Silver (999 TL) almak için tıklayın: https://iyzi.link/AAxWlw
Catalyst Gold (1.999 TL) almak için tıklayın: https://iyzi.link/AAxWjQ

Kredi kartı ile ödeme öncesi sizden istenecek telefon numarası ve eposta adresi bilgilerinizi lütfen giriniz. Başvuru formundaki kaydınızla ödemenizin eşleştirilmesi için bu bilgiler önemlidir. Diğer adres kutularını tire/kısa çizgi (-) ile geçebilirsiniz.
Ödemeden Sonra Ne Yapmalıyım?
Ödeme işleminizi tamamladıktan sonra son adım olarak aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra yapmanız gereken başka bir işlem yoktur. Başvuru yaptığınız ayın sonunda lisanslar toplu olarak oluşturulacak ve takip eden ayın ilk haftasında size eposta ile bilgi verilecektir.

Birden fazla lisans almak istiyorsanız, lütfen her bir lisans için ayrı bir ödeme yapınız ve sonrasında bu form üzerinden her bir lisans için ayrı bir kayıt oluşturunuz. Kendiniz ve yakınlarınız için dilediğiniz kadar lisans alabilirsiniz. Birden fazla lisans alanlara özel olarak, 999 TL değerindeki Kişisel Gelişim Online Sertifika Programımıza bir adet erişim hakkı verilecektir. Bu özel kampanyaya geçmiş dönemde birden fazla lisans alan, veya geçmiş dönemde bir lisans alıp yeni dönemde en az bir lisans daha alacak olan tüm personel dahil edilecektir.
Personel Adı: *
Personel Soyadı: *
Personel T.C. Kimlik Numarası: *
Personelin Bağlı Olduğu Kurum/Teşkilat: *
Personel Unvanı: *
Personelin Bağlı Bulunduğu Birlik:
Personelin Telefon Numarası: *
Ödeme ya da kaydınızla ilgili size ulaşmamız gereken durumlar için gereklidir.
Faydalanıcı (Dil Eğitimini Alacak Kişi): *
Faydalanıcı Adı: *
Faydalanıcı Soyadı: *
Faydalanıcı E-posta Adresi *
Lisansınızla ilgili bilgiler bu e-posta adresine gönderilecektir. Lütfen gelen e-postaları kontrol etmekte sorun yaşamadığınız, geçerli bir e-posta adresi giriniz. Birden fazla lisans alıyorsanız, bu formu her doldurduğunuzda farklı bir e-posta tanımlamanız gerekir.
Satın Aldığınız Lisans Tipi: *
Ödemenin Yapıldığı Tarih: *
MM
/
DD
/
YYYY
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Aydınlatma Metni *
Kanuna uyumluluğumuzu incelemek için https://www.enocta.com/site-kullanim-sartlari/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy