Registrace na Tesla sraz v Pelhřimově 3.10.2020
Registrace je zpoplatněna částkou 150 Kč. Po registraci je potřeba poplatek uhradit na účet číslo: 2700170093/2010 ( IBAN: CZ5320100000002700170093, BIC: FIOBCZPPXXX 6 EUR )
Jako identifikátor platby dejte SPZ do textu pro příjemce. Platba musí být na účet pořadatele připsána nejpozději v den akce, ale prosíme co nejdříve, abychom mohli naplánovat Vaše místo na parkování. Organizátor akce je United Shops s.r.o., plátce DPH. Bude vám poslán daňová doklad s DPH, v názvu bude Event Tesla.

Pozor kapacita náměstí je omezena na 150 dobře stojících automobilů v centrální části a asi 30 automobilů na podélných pruzích. Pokud se zaregistrujte pozdě, může se stát ,že se nevejdete na náměstí.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
SPZ auta *
Model *
Dual motor *
Performance *
Velikost baterie (kWh) *
Barva *
Jste ochoten provést tři návštěvníky srazu svým autem. Přiděleny vám budou výherci Tomboly. ( Kdo pomůže podpořit akci tímto činem, dostane pivní sklenici Stella a neomezenou konzumaci piva a nealka na After party + občerstvení) *
Souhlasím s registrací a zavazuji se uhradit registrační příspěvek. Po připsání platby bude na uvedený email zaslán daňový doklad. Registrace bez platby nebude platná. Informace poskytnuté pořadateli budou využity jen pro potřeby organizace a po akci budou smazány. Pořadatel se zavazuje, že poskytnuté informace neposkytne 3. osobě. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Konir.cz. Report Abuse