Poliitikalabori randiforms
Hea riigiteadlane! Siin on sul võimalus Eesti ja välismaa poliitika ning muude ühiskonda puudutavate teemade kohta oma arvamust avaldada - vabalt, kellegi hinnanguta ja mis peamine, anonüümselt! Sina ise otsustad, kui pikalt meie pakutud teemade kohta kirjutad (ja kui mitme - võid kasvõi kõige kohta midagi kirjutada). Lõppu jätame ka võimaluse improviseerida ehk kirjutada vabal teemal. Pea meeles - ei ole õigeid ega valesid vastuseid, lihtsalt lase mõtetel ja sõnadel voolata! Sa ei pea muretsema stiili või grammatika pärast, selle jaoks oleme sul meie, Poliitikalabori toimetajad.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Kas emmede valitsus päästab Eesti? Kuidas võib mõjutada Eesti riiki uus valitsus, kus peaaegu pooled ministrid on naised?
Kas igaüks sobib ministri nõunikuks (kontekst: praegu on mitu nõunikut Reformi- ja Kesknoored)?
Kõik koroonaviirusega seotu - mida arvata piirangutest, vaktsiinidest, mõjust Eestile/maailmale?
Kollektivism - kuidas mõjutab pandeemia inimeste kogukonnatunnet? Kas lähendab või kaugendab? Inimeste massiline ühtmoodi käitumine (maskide kandmine = "lambakari"?)
Börsil toimunud rüselus lihtinvestorite ja investeerimisfondide vahel - õppetunnid “kellele kuulub börsiturg?” Redditist alguse saanud GameStopi aktsiate ostmisega kaasnenud muutused aktsiaturul
Mis saab trumpismist pärast Trumpi? Kas Trumpiga kaob trumpistlik suhtumine ja kui kaua ta Eestis/Euroopas veel relevantsena püsib?
Milliseks kujuneb Bideni ametiaeg ja kuidas suudab ta mõjutada Eestit/Euroopat?
Religioon ja poliitika - kas Eesti on ateistlik riik?
Vaba teema
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy