Психосоціальний супровід родин під час евакуації: вокзал, автовокзал

Тема: «Психосоціальний супровід родин під час евакуації: вокзал, автовокзал»

Про що зустріч? По-перше, поговоримо про супровід жінок з дітьми під час масової евакуації та про стратегії поведінки спеціаліста з ПЗПСП, методи взаємодопомоги. По-друге, поговоримо про те, як забезпечити підтримку під час зустрічей та поселення ВПО, постраждалих на залізно-дорожніх вокзалах, автовокзалах та на що слід звернути увагу в процесі розселення внутрішньо переміщених осіб у тимчасових прихистках. Оскільки зустріч відбудеться в гібридному форматі, після реєстрації Ви отримаєте посилання в ZOOM та адресу у Львові для живої участі (Аmerica House Lviv).

Зустріч проведе д-р Сюзан Сонг, дитячий та дорослий психіатр, директорка Глобального центру психічного здоров'я дітей та сімей у Гарвардській/Бостонській дитячій лікарні та професорка психіатрії в Університеті Джорджа Вашингтона. А також модеруватиме викладачка УКУ (Факультет наук про здоров"я, Кафедра педагогіки та соціальної роботи) та волонтерка з психосоціального супроводу ГО Спільноти Самодопомоги д-р Катерина Бучко.

Захід організовано у межах проєкту «Львів єднає і зміцнює», що реалізовується ГО «Центр суспільних інновацій» за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#UNRPP

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Прізвище, ім"я, по-батькові *
Населений пункт (місце проживання) *
Мобільний телефон *
Стать *
Вік  *
Чи Ви є ВПО (внутрішньо переміщеною особою)? *
Чи маєте інвалідність?  *
Організація / ініціатива  *
Посада, яку виконуєте у вашій діяльності *
Як Ви візьмете участь у заході? *
Ресурс, з якого ви дізналися про захід? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Ucu.edu.ua. Report Abuse