BIM NIE GRYZIE - Warsztaty projektowania oraz modelowania w Vectorworks
Chcesz tworzyć świetne projekty 2D oraz 3D oraz modelować w BIM?

Szukasz intensywnego szkolenia, które nauczy Cię jak w praktyce wykorzystywać najważniejsze funkcje?

Chcesz mieć pewność, że zdobytą wiedzę i umiejętności będziesz potrafił wykorzystać w codziennej pracy?

Te warsztaty są dla Ciebie!

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty w dniu 05.10.2017 (czwartek) w godzinach 16:00 - 19:00, podczas których doświadczysz przyjemności projektowania w najbardziej wszechstronnym oprogramowaniu CAD/BIM na rynku.
Poznaj optymalne metody projektowania oraz modelowania w Vectorworks Architect. Poszerz swoją wiedzę z modelowania informacji dla procesów zintegrowanych, wymaganych według nowelizacji prawa zamówień publicznych w budownictwie w kolejnych krajach Unii oraz przygotuj się na przyszłe wymagania inwestorów prywatnych.

Warsztaty stworzyliśmy z myślą o początkujących użytkownikach oraz osobach, które jeszcze nie miały styczności z tym programem Vectorworks. Nauczysz się optymalizacji pracy dzięki idealnemu dostosowaniu narzędzi rysunkowych i obszaru roboczego do swoich potrzeb, precyzyjnego i zgodnego z zasadami CAD rysowania, wykorzystujemy prawdziwe projekty.

Vectorworks umożliwia płynne przejście od inspiracji i szkiców 2D / 3D do gotowego projektu, oferując projektantom intuicyjne i efektywne narzędzia, które pomagają im wprowadzać w życie i skutecznie komunikować swoje wizje i nowatorskie rozwiązania. W przypadku specjalistycznych narzędzi BIM konstruowanie modelu informacyjnego budynku idzie w parze z płynnością procesu projektowania. Program oferuje zintegrowaną funkcjonalność BIM i to od użytkowników zależy, w jakim stopniu będą stosować tę metodykę w czasie pracy. Model BIM pozwala automatycznie tworzyć poszczególne rzuty, przekroje, rozwinięcia, perspektywy oraz inne widoki modelu, łącznie z zestawieniami i analizami.

Warsztaty poprowadzi BIM Expert arch. Robert Szczepaniak - Stowarzyszenie “BIM dla polskiego budownictwa” / BIM klaster

Warsztaty zostaną przeprowadzone dla zainteresowanych uczestników z zainstalowaną 30-dniową wersją demonstracyjną programu Vectorworks na komputerach przenośnych. Vectorworks w polskiej wersji komputer musi mieć system operacyjny po polsku, zaś przed instalacją oprogramowanie sprawdź wymagania systemowe tutaj: http://poland.vectorworks.be/wymagania-systemowe-i-kompatybilnosc/

Wersję demonstracyjną możesz pobrać ze strony www.vectorworks.pl/demo

Email address *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Firma
Your answer
Jakie stanowisko reprezentujesz?
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Design Express bvba. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms