Eksi 25 Derneği Çocuk Grubu Katılım Formu
Eksi 25 Derneği, 25 yaşına kadar her bireyin yüksek yararını gözeterek, yaşamasını, gelişmesini, katılımını, korunmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Çocuk Hakları Programı kapsamında yürüttüğümüz çocuk grubunu bu sene pandemi nedeniyle çevrim içi ortamda gerçekleştireceğiz. Çevrim içi ortamda olmasının avantajıyla bulunduğun her yerden bizimle olabilirsin. Çocuk Hakları ve Katılımını desteklemek amacıyla oturumlara katılıp, bizimle olacağını düşünüyorsan haydi başvuru formu seni bekliyor.
Çocuk Grubumuza katılmak ister misin? O zaman bu formu doldurman gerekiyor.
Çocuk Grubunda kesinlikle yer almasını istediğin arkadaşlarına da formu iletebilirsin :)
*9-13 yaş arasındaysan,
*Oturumların tamamına katılım gösterebileceğine inanıyorsan,
*Çocuk Grubu 15 çocuk ile sınırlıdır.
*Son Başvuru: 31 Ocak 2021
*Başlangıç tarihi Şubat 2021 olup oturumlar hafta içi akşam gerçekleştirilecektir.
*Değerlendirme sonuçları, başvuruda bulunun herkese e-posta adreslerine iletilecektir. Kabul edilen katılımlara detaylı bilgi iletilecektir.
* Katılanlara katlım belgesi verilecektir.
Bu çağrıyla ilgili tüm sorularınız için info@eksi-25.org adresinden veya 0532 391 39 25 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Ad Soyad *
E-mail *
Doğum Tarihin *
MM
/
DD
/
YYYY
Doğum Yerin *
Katıldığın Şehir *
Okuduğun sınıf *
Neden Eksi 25 Çocuk Grubuna katılmak istiyorsun? *
KVKK kapsamında kişisel verilerinizin kullanılmasını ve saklanmasını kabul ediyor musunuz? Başvurunuzun kabul edilmesi için bu soruya evet yanıtı vermeniz gerekiyor. Hayır yanıtı veren başvuru sahiplerinin kayıt başvuruları kabul edilmeyecektir. Eksi 25 Derneği, paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi derneğimizin diğer etkinlik ve faaliyetlerinden sizleri haberdar etmek için dijital olarak kayıt altına alır. Ayrıca faaliyetlerimize destek veren kişi ve kurumlarla faaliyetlerimizin raporlanması için paylaşır. Eksi 25 Derneği etkinlik sırasında katılımcıların ve etkinliğin fotoğraf ve/veya video kaydını alabilir ve bu görselleri sosyal medya hesaplarında, raporlarında ve diğer görsel iletişim malzemelerinde/içeriklerinde kullanabilir. Kayıtlarınızın silinmesini talep ettiğiniz takdirde belirtiğiniz kayıtlar geri döndürülmeyecek şekilde tamamen silinir. Bu kayıt formunu doldurarak bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy