BĄDŹ BEZPIECZNA - Bezpłatne Szkolenie Samoobrony tylko dla KOBIET, Rybnik 2021
Cześć,
dziękujemy za Twoje zainteresowanie naszym szkoleniem. Seminarium BĄDŹ BEZPIECZNA jest OTWARTE i BEZPŁATNE. Uczymy przeciwdziałania agresji i skutecznego rozwiązywania sytuacji kryzysowych.

Ze względu na organizacje i obowiązujące przepisy sanitarne konieczne jest wypełnienie poniższego formularza. (m.in. pozwolą one przygotować dla Ciebie imienny dyplom uczestnictwa)

Na podany adres e-mail przyjdzie potwierdzenie rejestracji, a dzięki numerowi telefonu łatwiej będzie nam się z Tobą komunikować w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zmian.


Równocześnie informujemy, że ze względu na obowiązujące przepisy biorąc udział w szkoleniu jesteś zdolna do aktywności fizycznej i akceptujesz ryzyko z tym związane, a także oświadczasz, że nie jesteś osobą zakażoną Covid-19, nie występują u Ciebie objawy choroby, nie jesteś na kwarantannie oraz, że w ciągu ostatnich 14 dni nie miałeś/aś kontaktu z osobą zakażoną.
Podane przez Ciebie dane przetwarzane będą jedynie w celach organizacji szkoleń Krav Maga i zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o danych osobowych.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Numer telefonu *
Twoje Imię *
Twoje Nazwisko *
Skąd dowiedziałaś się o seminarium "BĄDŹ BEZPIECZNA"?
Clear selection
Jaka tematyka najbardziej Cię interesuje?
Czy brałaś już udział w szkoleniu organizowanym przez Klub SAGOT pt. "BĄDŹ BEZPIECZNA"?
Clear selection
Czy masz jakieś oczekiwania dotyczące szkolenia?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy