Czas na Mroczną Przyszłość (CnP 56) - Rejestracja Graczy na listę rezerwową
Email address *
Imię i nazwisko *
Możesz podać także ksywkę, ale możliwość znalezienia Cię na Facebooku bardzo ułatwia nam komunikację
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Wiek *
Niektóre sesje mają wymagania wiekowe. Zaznacz proszę, do której grupy należysz:
Doświadczenie erpegowe: *
Uczestniczyłaś/łeś już kiedyś w CnP? *
Chcę zagrać w: *
Opisy sesji można znaleźć na stronie wydarzenia.
Chcę zagrać w (2): *
Sesja drugiego wyboru.
Chcę zagrać w (3): *
Sesja trzeciego wyboru.
Jeśli nie dostaniesz się na żadną z powyższych sesji? *
Kontakt z MG *
Niektórzy MG chcieliby skontaktować się z graczami mailowo przed wydarzeniem, żeby porozmawiać o grze i postaciach. Czy wyrażasz zgodę, żebyśmy przekazali Twój adres e-mail MG, do którego trafisz na sesję?
Potrzeby
To miejsce, gdzie możesz wypisać potrzeby, które pozwolą Ci na swobodne uczestnictwo w sesji, kiedy np. niezbędne jest zlikwidowanie bariery architektonicznej, treść na handoutach powinna być wydrukowana określonym rozmiarem czcionki (podaj rozmiar), potrzebne jest większe skupienie nad podejmowaniem decyzji w trakcie rozgrywki itp.
Your answer
Inne
Jeśli chcesz dodać adnotację lub jakikolwiek inny komunikat dla organizatorów - na przykład jeśli przychodzisz z kimś i chcecie razem grać, to prosimy o taką informację.
Your answer
Skąd dowiedziałaś/eś się o CnP?
Krótka notka, która umożliwi nam lepszą obsługę wydarzenia w przyszłości :)
Your answer
Zgoda *
Zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe - nazwisko i nick, e-mail, numer telefonu - na potrzeby organizacji Czasu na Przygodę. Używamy ich, żeby przypisać Cię do wybranej przez Ciebie sesji, a potem skontaktować się z Tobą w celu potwierdzenia obecności. Twoje dane będą przetrzymywane przez dwa lata. Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki "Avangarda" z siedzibą w Warszawie, przy ul. Polnej 46D/13. Możesz skontaktować się z nami pod adresem iodo@ava.waw.pl
Required
Zapisz się na newsletter
Czy chcesz w przyszłości otrzymywać powiadomienia o naszych imprezach i wydarzeniach (potrzebujemy do tego emaila)? Będziemy się ograniczać do wydarzeń związanych z grami RPG. Zaznaczenie tej opcji, oznacza zaakceptowanie poniższego oświadczenia.
Zapisz się
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki "Avangarda" (ul. Polna 46D/13, 00-644 Warszawa) w przyszłości. Wiem, że przysługuje mi prawo do wglądu i żądania poprawienia danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe mogą zostać wykorzystane do nawiązania kontaktu przy organizacji, przez Stowarzyszenie "Avangarda", innych imprez. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Dane nie będą udostępniane odbiorcom. W każdym momencie przysługuje mi prawo do wycofania tej zgody.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki Avangarda. Report Abuse