Osalemine suvelavastuses "Haapsalu legend" 16.-18. augustil 2019
2019. aastal tähistame Valge Daami teatrietenduste 40. sünnipäeva ning selleks puhuks toome taas lavale legendaarse Paul Kilgase "Haapsalu legendi" Gennadi Tanieli muusikaga, mida mängiti menukalt 11 aastat järjest. Taasesitamisele aitavad lavastusmeeskonnas kaasa paljud Valge Daami lavastuste kronoloogiast tuttavad nimed – lavastavad Anneli Aken ja Indrek Pangsepp, kunstnikutöö teeb Riina Andresen (Vanhanen), võitlusstseenid seab Margo Teder (VAT Teater), laulud õpetab Ilona Aasvere.

Juulis on proovid kord-paar nädalas ja kui mõnel juuli nädalal oled Haapsalust ära, siis pole hullu. Augustis lähevad proovid tihedamaks, aga nende kokkuleppimisel arvestame alati näitlejate võimalustega.

Kindlasti peaks olema kohal suurtel läbimängudel alates 11. augustist.
P. 11.08 on proov pigem valgel ajal (pärastlõunast õhtuni)
E, 12.08 ja T, 13.08 on läbimängud õhtupoolikul ning lavavalgusega kell 22, kui pimedaks läheb.

Peaproov on kolmapäeval, 14.08, publikuga kontrolletendus 15.08, etendused 16.-18.08.2019 kell 22.00.

Kogemus on näidanud, et (suvised) tööinimesed saavad ka projektis osaleda, isegi õhtuti töötajail on olnud võimalik nädala jagu õhtuid vabaks võtta või vahetada. Mängimas on käidud isegi iga päev Tallinna vahet sõites, sest meiega on lihtsalt nii kordumatult tore :)

Selles näidendis on päris palju suuremaid või väiksemaid rolle meestele ja noormeestele. Naised saavad ka sõna sekka öelda, aga laulda saab rohkem. Oodatud on ka lauljad - sopranid, aldid, tenorid, bassid. Kes meestest-poistest teksti pelgab, siis vaja on ka sõnatuid mungarüü kandjaid, võitlejaid nii linnuse sõjasulaste kui talurahva poolele, viisipidajaid ava- ja lõpukoori ning lõbusat joogilaulu esitada. Abilisi ootame ka lava taha.

Tule ja veeda suveõhtud vahvas seltskonnas ning kirjuta end Haapsalu ajalukku!

* * *

Kõik eelmistes lavastustes osalenud lauljad on oodatud pühapäeval, 18.08 osalema kontserdil "Valge Daami lavastuste laulud läbi aegade". Proovid lepime kokku jooksvalt, kindlasti ansambliga proov samal päeval enne kontserti.

Küsimusi? info @ valgedaam.com, +372 507 7747

* * *

P.S. Harrastusnäitlejatele Valge Daami etenduses osalemise eest töötasu ei maksta, kuid Läänemaa piires (erandina ka Tallinnast, Raplast või Pärnust) saab kompenseerida sõidukulu proovidesse ja etendustele.
Email address *
Eesnimi
Perekonnanimi *
Kontakttelefon *
Olen varem osalenud VD etendustes *
Required
Osalemise maht
Kui oled uus, siis palun tutvusta end lühidalt
Kirjuta palun vanus või sünniaasta ja kas oled varem teatriga tegelenud, kas laulad, tantsid või tahaksid end proovile panna hoopis mõnes lavataguses ametis?
Olen nõus, et minu e-posti aadressile saadetakse informatsiooni proovide ja etenduste kohta *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google.