Ruhi Su Dostlar Korosu Başvuru Formu
Sevgili Dostlar,
Ruhi Su Kültür ve Sanat Derneği çatısı altında yer alan Ruhi Su Dostlar Korosu, Şef Haluk Polat yönetiminde çalışmalarını sürdürmektedir.
Koro çalışmaları, mesai saatleri dışında, hafta içi Ortaköy Cep Sahne'de ses çalışmaları ve hafta sonu Kadıköy Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde koro çalışması olmak üzere haftada 2 kez, yapılmaktadır. Koro çalışmalarına ve provalara katılım gereklidir.

Korist seçimi koronun ses ihtiyacına göre yılda en az bir kez yapılmaktadır. Korist adayları ile yapılan müzikal görüşmede "Duyum Testi" (Tek ses, çift ses, 3 ve 4 ses, ezgi, ritim tekrarlama ve ses kalitesini ortaya çıkaracak uygulamalar) yapılmaktadır. Çalışmalara katılmaları uygun bulunan koristler, 3 aylık uyum sürecine tabi tutulurlar. Bu süreçte beklenen koşullar: çalışmalara eksiksiz katılım, koro repertuvarına hakimiyet ve koro ile sosyal uyumdur.

Aramıza katılacak yeni korist arkadaşlarımızı heyecanla beklemekteyiz. Sizi daha iyi tanımak ve duyum testi öncesinde bilgilendirmeler yapmamız için başvuru formunu eksiksiz doldurmanızı rica ediyoruz.

İlginiz için teşekkür ederiz.
Email address *
E-posta adresi *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy