AKADEMIA VECTORWORKS OGRÓD I KRAJOBRAZ
Poznaj najbardziej wszechstronne oprogramowanie CAD przeznaczone dla twórców Architektury Krajobrazu! Oprogramowanie Vectorworks Ogród i Krajobraz, które znacząco usprawnia projektowanie ogrodów i architektury krajobrazu. Inteligentne narzędzia specjalistyczne, takie jak Roślina, Nawierzchnia twarda, Model terenu i Zautomatyzowane systemy nawadniające, ’umożliwiają tworzenie rysunków 2D i modeli 3D. Zintegrowane zarządzanie plikami GIS znacznie upraszcza zastosowanie danych geodezyjnych w procesie planowania zabudowy oraz zagospodarowania środowiska naturalnego. Bogate biblioteki roślin zapewniają możliwość łatwego sporządzania planów i zestawień. Dodatkowym atutem jest wyjątkowo wysokiej jakości renderowanie wykonywane bezpośrednio w programie.

Warsztaty odbędą się 9 czerwca 2017 w Warszawie.

Ważna informacja:
Proszę przynieś swój komputer przenośny z zainstalowaną wersją demonstracyjną oprogramowania Vectorworks 2017 w języku polskim lub poinformuj nas, że chcesz wypożyczyć komputer na czas warsztatów (80 zł brutto)
Pobierz zasoby biblioteczne po zainstalowaniu oprogramowania.

Email address
Zapisz się!
Warsztaty przeznaczone są dla osób, które brały udział w zajęciach na poziomie podstawowym i chciałby poszerzyć swoją znajomość funkcjonalności i możliwości najbardziej wszechstronnego oprogramowania CAD/GIS przeznaczonego dla twórców z branży architektury krajobrazu, chcących wykorzystać bogate możliwości Vectorworks Ogród i Krajobraz w swojej codziennej pracy.

Imię
Your answer
Nazwisko
Your answer
Numer telefonu
Your answer
Jakie stanowisko reprezentujesz?
Required
Czy chcesz wypożyczyć komputer z wgranym oprogramowaniem Vectorworks na czas warsztatów? Cena wypożyczenia: 80 zł brutto.
Czy jesteś już użytkownikiem Vectorworks i masz wykupioną usługę Vectorworks Service Select?
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Design Express bvba. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms