AKADEMIA VECTORWORKS OGRÓD I KRAJOBRAZ
Poznaj najbardziej wszechstronne oprogramowanie CAD przeznaczone dla twórców Architektury Krajobrazu! Oprogramowanie Vectorworks Ogród i Krajobraz, które znacząco usprawnia projektowanie ogrodów i architektury krajobrazu. Inteligentne narzędzia specjalistyczne, takie jak Roślina, Nawierzchnia twarda, Model terenu i Zautomatyzowane systemy nawadniające, ’umożliwiają tworzenie rysunków 2D i modeli 3D. Zintegrowane zarządzanie plikami GIS znacznie upraszcza zastosowanie danych geodezyjnych w procesie planowania zabudowy oraz zagospodarowania środowiska naturalnego. Bogate biblioteki roślin zapewniają możliwość łatwego sporządzania planów i zestawień. Dodatkowym atutem jest wyjątkowo wysokiej jakości renderowanie wykonywane bezpośrednio w programie.

Warsztaty odbędą się 9 czerwca 2017 w Warszawie.

Ważna informacja:
Proszę przynieś swój komputer przenośny z zainstalowaną wersją demonstracyjną oprogramowania Vectorworks 2017 w języku polskim lub poinformuj nas, że chcesz wypożyczyć komputer na czas warsztatów (80 zł brutto)
Pobierz zasoby biblioteczne po zainstalowaniu oprogramowania.

Email address *
Zapisz się!
Warsztaty przeznaczone są dla osób, które brały udział w zajęciach na poziomie podstawowym i chciałby poszerzyć swoją znajomość funkcjonalności i możliwości najbardziej wszechstronnego oprogramowania CAD/GIS przeznaczonego dla twórców z branży architektury krajobrazu, chcących wykorzystać bogate możliwości Vectorworks Ogród i Krajobraz w swojej codziennej pracy.

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Jakie stanowisko reprezentujesz? *
Required
Czy chcesz wypożyczyć komputer z wgranym oprogramowaniem Vectorworks na czas warsztatów? Cena wypożyczenia: 80 zł brutto. *
Czy jesteś już użytkownikiem Vectorworks i masz wykupioną usługę Vectorworks Service Select? *
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Design Express bvba. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms