Prawo w działalności obywatelskiej: Sponsoring i sprzedaż darowizn,czyli o umowie sponsoringowej i sprzedaży przedmiotów darowizn.
Formularz zgłoszeniowy na spotkanie dla przedstawicieli krakowskich organizacji pozarządowych i grup nieformalnych, które odbędzie się 25 stycznia 2018 r. w godz. 18:00-20:30 w Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych (ul. Krasickiego 18) prowadzone przez Przemysława Żaka, szefa Programu Dobre Prawo Fundacji Stańczyka oraz Annę Rozkuszkę.
Imię: *
Your answer
Nazwisko: *
Your answer
E-mail: *
Your answer
Numer telefonu:
Your answer
Afilicja (organizacja, grupa): *
Your answer
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Biuro Inicjatyw Społecznych w celu realizacji działań statutowych. Administratorem Danych Osobowych jest Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych z siedzibą w Krakowie (30-503) przy ul. Krasickiego 18 (KRS 0000301501, NIP 9452102152, REGON 120665488). Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Jestem świadom(a) przysługującego mi prawa dostępu do treści moich danych, możliwości ich poprawiania oraz tego, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych ze zbioru danych w którym dane są przetwarzane. *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Instytut Myśli Obywatelskiej im. Stańczyka z siedzibą w Krakowie, przy ul. Sławkowskiej 12, w celu korzystania z prowadzonej przez Fundację Stańczyka usługi „Newsletter”. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Instytut Myśli Obywatelskiej im. Stańczyka. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms