Systemy oceny okresowej naukowców
Zapraszamy do udziału w poufnym i anonimowym badaniu ankietowym, którego celem jest sprawdzenie, jak pracownicy naukowi oceniają systemy oceny okresowej, którym podlegają oraz jak charakterystyki tych systemów wiążą się z postawami wobec pracy i samopoczuciem w pracy.

Badanie adresowane jest do pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych, zatrudnionych w Polskich instytucjach naukowych na podstawie umowy o pracę na czas określony lub nieokreślony, którzy podlegają ocenie okresowej.

Badanie polega na wypełnieniu ankiety, składającej się z krótkiej metryczki i 41 pytań. W ankiecie będą znajdować się pytania odnoszące się do tego, jak skonstruowany jest system oceny okresowej, któremu podlegasz, pytania dotyczące wpływu oceny okresowej na Twoją pracę i życie prywatne oraz pytania o Twoje samopoczucie w pracy i poza pracą.

Udział w badaniu jest dobrowolny. Dane zebrane dzięki Twojemu udziałowi w badaniu będą w anonimowej formie udostępnione w publicznie dostępnym repozytorium danych badawczych, tak, by mogli z nich korzystać wszyscy zainteresowani, np. inni badacze czy władze uczelni wyższych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące badania, możesz skontaktować się z
dr. Konradem Kulikowskim kkulikowski@san.edu.plRozpoczynając badanie, poprzez kliknięcie przycisku "dalej" potwierdzasz, że rozumiesz i akceptujesz jego zasady oraz że wyrażasz świadomą i dobrowolną zgodę na udział w badaniu.

Dziękujemy za Twój udział w badaniu.

dr Konrad Kulikowski
dr hab. Sylwia Przytuła
prof. Łukasz Sułkowski
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy