Zawód na A | organizacje ambasadorskie
W imieniu Stowarzyszenia Akademickiego Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej zapraszamy Was do projektu “Zawód na A -  Badanie kondycji psychicznej osób w środowisku akademickim uczelni architektonicznych”.

Wierzymy, że oddolna energia oraz współdziałanie ma największy potencjał i tak staramy się funkcjonować na co dzień. Kondycja psychiczna środowiska jest naszą wspólną sprawą. Dlatego zapraszamy Was do bycia częścią projektu “Zawód na A”. 

Proponujemy Państwu przyjęcie tytułu Organizacja Ambasadorskiej naszego projektu oraz współpracę przy docieraniu z informacją o nim do Waszych grup odbiorczyń i odbiorców. Propozycje warunków naszego wspólnego działania, a także więcej informacji o celach projektu i jego przebiegu, umieściliśmy w prezentacji.

Niniejszy formularz składa się z deklaracji współpracy oraz zbierania kontaktów od specjalistek_ów i nauczycieli_ek). Ta druga cześć jest nieobowiązkowa. Formularz jest edytowalny, więc zawsze mogą Państwo wrócić i go uzupełnić. W tym momencie najważniejsze jest dla nas wiedzieć, czy jesteśmy na pokładzie!

O projekcie
Celem projektu jest profesjonalne zbadanie, we współpracy z ekspert_kami od socjologii, psychologii i architektury, kondycji psychicznej zarówno osób studiujących, jak i wykładających architekturę w Polsce. Chcemy zwrócić uwagę na trudności w procesie studiowania i nauczania architektury oraz sprowokować dyskusję na temat potencjalnych rozwiązań, w oparciu o rzetelne podłoże merytoryczne, którym będzie raport z naszego badania.

Dziękujemy za każde polecenie!
Alicja Jarochowska, Wiktoria Kolaszyńska, Dominika Zub i Mateusz Potempski z SA WAPW
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Wpisz nazwę swojej organizacji / inicjatywy *
Jakiego typu organizację reprezentuję? *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Stowarzyszenie Akademickie Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Report Abuse