14. Dilbilim Öğrenci Konferansı - Çevrim içi konferans kaydı ve bildirimi
14. Dilbilim Öğrenci Konferansı'nda yer alacak tüm katılımcıların (dinleyici ya da sunucular) aşağıda yer alan formu doldurmaları beklenmektedir.

Burada yer alan formu doldurup "gönder" butonuna bastıktan sonra gelen sayfada oturum giriş bilgileri bulunan konferans programını görüntüleyebileceksiniz.

Konferans ağ sayfası: http://14ogrencikonferansi.hacettepe.edu.tr
Konferans programı: http://fs.hacettepe.edu.tr/14ogrknf/dosyalar/14dok-program.pdf
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Adı ve soyadı *
Kurum/okul *
Bölüm
(İsteğe bağlı)
Unvan *
E-posta *
Katılımcı Türü *
KVKK Onayı *
Yukarıda 14. Dilbilim Öğrenci Konferansı'na katılımımı bildirmek için paylaşmış olduğum kişisel verilerimin konferansın işleyişini sağlamak vasıtasıyla Düzenleme Kurulu tarafından kullanılabilmesi için 6698 sayılı Kişisel Verileri Kullanma Kanunu (https://universitem.hacettepe.edu.tr/kvkk-bilgilendirme/) gereği açık rıza veriyorum.
Video Kayıt Bildirimi *
14. Dilbilim Öğrenci Konferansı boyunca yapılacak video kayıtları hakkında ve ses ile görüntü alımına rıza göstermediğim taktirde Konferans esnasında sesimin kapalı tutulması gerektiği konusunda bilgilendirildim.
YouTube Canlı Yayın Bildirimi *
14. Dilbilim Öğrenci Konferansı sürecinde (i) açılış oturumu, (ii) davetli konuşmacı ve (iii) kapanış oturumu YouTube üzerinden canlı yayınlanacak ve canlı yayın video kaydı konferans bitiminde YouTube'dan kaldırılacaktır. Bu oturumlarda söz almanız durumunda ses ve görüntünüz kapalı oturum yöntemiyle gerçekleşecek konferans kapsamının dışında farklı bir platformda (YouTube) erişime açık olacaktır.
Gereksinimler
Konferansta siz ve(ya) dinleyicileriniz için gerekli olduğunu düşündüğünüz özel bir ihtiyaç varsa lütfen bu alanda belirtiniz.
* Bu formun oluşturulmasında 34. Ulusal Dilbilim Kurultayı kayıt formu kullanılmıştır.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy