Zapisy na rekolekcje ORAR 2 st.  Ząbkowice Śląskie
Formularz zapisów na rekolekcje Domowego Kościoła, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Ważne informacje - przeczytaj, zanim przejdziesz dalej!
Rekolekcje Domowego Kościoła przeznaczone są dla małżeństw sakramentalnych które formują się w Ruchu Światło-Życie.

Zapoznaj się z regulaminem rekolekcji dostępnym pod linkiem:
https://drive.google.com/file/d/14k1oov02kSqFHlo_8N99X354IB-fS9m5 

W formularzu zapisów poprosimy Was o kilka informacji, które pozwolą nam prawidłowo zająć się Waszym zgłoszeniem. Dane te zbierane są i przetwarzane wyłącznie na potrzeby procesu zapisów na rekolekcje DK i wszystkie dane, które są wymagane w tym formularzu, są niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia procesu zapisów.
W każdej chwili możesz zrezygnować z wypełniania w/w formularza, a także przysługuje Ci prawo do późniejszej zmiany lub usunięcia tych danych.

Dane wprowadzone w tym formularzu będą do dyspozycji Diecezjalnej Diakoni Oaz Rekolekcyjnych Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej (email: dor@wroclaw.oaza.pl). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zrezygnuj z wypełniania tego formularza.
OAZA REKOLEKCYJNA ANIMATORÓW RODZIN II stopnia
"Celem rekolekcji ORAR II st. jest uświadomienie uczestnikom nadprzyrodzonego wymiaru odpowiedzialności w posłudze pary animatorskiej, która została imiennie wybrana, powołana do posługi i niejako „zaproszona” przez Boga do posługi innym małżonkom należącym do Domowego Kościoła."
(ORAR II - podręcznik)

"Para animatorska zabezpiecza prawidłowy rozwój kręgu. Stara się pomóc każdemu z członków, aby coraz głębiej i autentyczniej przeżywali swoje chrześcijaństwo. Nasze wspólnoty w takiej mierze zachowują swój sens istnienia i swoją wartość, w jakiej starają się swoim członkom pomóc w dążeniu do świętości i dojrzałości chrześcijańskiej."
(List do wspólnot rodzinnych nr 17)
Informacje podstawowe
ORAR II stopnia
Miejsce: Ząbkowice Śląskie
Termin: 30.04 - 04.05.2024

Moderator: o. Marian Michasiów, OFMConv
Para moderatorska: Gosia i Maciek Litwinowie
Kontakt:
e-mail:  gm@litwin.net.pl
tel.:  +48 502 017 992
Informacje o ośrodku
Rekolekcje odbędą się w Domu rekolekcyjnym Księży Pallotynów w Ząbkowicach Śląskich (ul. Piastowska 7). Nocleg w pokojach 2- i 3-osobowych z łazienką. Ośrodek dysponuje łóżeczkami dziecięcymi. W domu znajduje się kilka dużych pomieszczeń na spotkania (dwie kawiarenki z zapleczem kuchennym, sala multimedialna, oratorium). W domu rekolekcyjnym działa kuchnia, która przygotowuje posiłki dla grup. Posiłki są podawane w przestronnej jadalni. Dom znajduje się poza centrum Ząbkowic Śląskich; łatwo do niego dotrzeć z głównej drogi nr 8 (Wrocław-Kudowa Zdrój).
Koszt rekolekcji
Osoba dorosła - 670 zł
Dziecko 8-12 lat - 530 zł
Dziecko 4-7 lat - 480
Dziecko poniżej 4 lat - bez kosztów

Pieniądze nie mogą być przeszkodą w wyjechaniu na rekolekcje. Jeśli masz trudną sytuacją finansową skontaktuj się ze swoją parą rejonową/diecezjalną i poproś o pomoc.

Rekolekcje Domowego Kościoła są przeznaczone dla rodzin z dziećmi do 12 roku życia. Starszym dzieciom proponowane są odpowiednie rekolekcje dla młodzieży (https://wroclaw.oaza.pl/rekolekcje/#dladzieci). Jeżeli jednak jesteście zmuszeni planować wyjazd ze starszymi dziećmi, prosimy o kontakt przed wypełnieniem formularza.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy