Kwestionariusz dla mieszkańców miasta Kalisza
Drogie Kaliszanki, Drodzy Kaliszanie,

Dzisiejszy obraz miasta to efekt licznych działań podejmowanych i realizowanych przez wiele lat przez samorząd lokalny. Czy Kaliszankom i Kaliszanom ten obraz się podoba? Jak w oczach mieszkańców prezentuje się dziś gród nad Prosną?

Przystępujemy właśnie do opracowania diagnozy stanu naszego miasta i chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy przy tym przedsięwzięciu. Wystarczy, że wypełnią Państwo poniższą ankietę i tym samym podzielą się z nami swoimi opiniami na temat jakości życia w Kaliszu.

Chcemy poznać Państwa zdanie na temat tego, jak się Państwo czują w przestrzeni Kalisza – jak oceniają Państwo warunki do nauki, pracy, rozwoju i odpoczynku w mieście. Czy jego przestrzeń daje Państwu poczucie bezpieczeństwa? Czy rozbudowywana i modernizowana latami infrastruktura miasta jest dla Państwa przyjazna? Czy oferta kulturalna i sportowa spełnia Państwa oczekiwania? Czy Kalisz daje dzisiaj Państwu wystarczające możliwości, by realizować swoje zainteresowania, spędzać miło czas? Zastanawiając się nad odpowiedziami prosimy, aby Państwo spojrzeli na zmiany w naszym mieście w perspektywie kliku minionych lat – także z okresu przed pandemią.

Pytania ankiety poruszą te i wiele innych zagadnień, dotyczących sfery społecznej, gospodarczej i przestrzennej życia w Kaliszu. Pytamy Państwa również o to, w jakim kierunku Państwa zdaniem powinien rozwijać się Kalisz. Jakie są Państwa oczekiwania, co do poprawy jakości życia Kaliszanek i Kaliszan.

Dlaczego chcemy to wiedzieć? Ponieważ między innymi w oparciu o Państwa opinie Miasto Kalisz opracuje nową strategię rozwoju Kalisza.

Wytyczmy wspólnie nowe cele, wspólnie obierzmy kierunek rozwoju naszego miasta.
Będę Państwu niezmiernie wdzięczny za głos w tej sprawie.

Z wyrazami szacunku
Krystian Kinastowski
Prezydent Miasta Kalisza
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy