Formularz zgłoszeniowy do udziału w Forum
Nazwa samorządu *
Nazwisko *
Imię *
E-mail kontaktowy *
Telefon kontaktowy *
Potwierdzam, że w przypadku zakwalifikowania do udziału w Forum wniosę opłatę w wysokości 150 zł brutto (w ramach jednej opłaty z jednego samorządu może uczestniczyć w Forum dowolna liczba osób; każda z nich wypełnia oddzielny formularz) *
Czy chce Pan/Pani otrzymać fakturę za udział w Forum? *
W przypadku chęci otrzymania faktury proszę podać dane instytucji na którą należy wystawić fakturę:
PYTANIE O BLOKI TEMATYCZNE (proszę wskazać wszystkie sesje, w których planuje Pan/Pani wziąć udział - minimum 1, maksymalnie 8) *
Required
Oświadczenie
1) Administratorem moich danych osobowych jest Pracownia Pozarządowa, mająca siedzibę przy ul. Dworcowej 2, 75-201 Koszalin.
2) Przetwarzanie moich danych osobowych jest zgodne z prawem i spełnia warunki, o których mowa art. 6 ust. 1 lit. c oraz art. 9 ust. 2 lit. g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
3) Moje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji projektu „Zachodniopomorskie Forum Pełnomocników ds. NGO 2020”, w szczególności potwierdzenia kwalifikowalności wydatków, udzielenia wsparcia, monitoringu, ewaluacji, kontroli i sprawozdawczości oraz działań informacyjno-promocyjnych w ramach realizacji zadania.
4) Podanie danych jest warunkiem koniecznym otrzymania wsparcia, a odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości udzielenia wsparcia w ramach projektu.
5) Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
*
Dziękujemy za wypełnienie formularza!
Wydarzenie współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy