Реєстраційна форма учасників семінару «Поєднання різних підходів до забезпечення рівності та недискримінації»
м. Миколаїв 29 вересня 2016 року

Семінар проводиться у рамках Програми Східного Партнерства Європейського центру з питань меншин: «Національні меншини та етнополітичні проблеми в Білорусі, Молдові та Україні», що фінансується Міністерством закордонних справ Данії у партнерстві з Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини , Міністерства культури України та Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації

До участі запрошуються представники організацій національно-культурних товариств етнонаціональних спільнот, науковці, державні службовці, громадські активісти, представники організацій, які опікуються тематикою семінару, а також інші зацікавлені особи.

На семінарі буде забезпечено синхронний переклад українська/російська/англійська мови.
Відбір учасників здійснюється на конкурсній основі. Бажаючих прийняти участь у семінарі просимо заповнити цю аплікаційну форму .

Про результати відбору та про організаційні деталі семінару відібрані учасники будуть повідомлені по закінченню терміну подачі анкет, але не пізніше 23 вересня

ПІБ *
Будь-ласка, зверніть увагу, що саме Ваше ПРИЗВИЩЕ повинно бути зазначено першим
Your answer
Регіон проживання (місто, область) *
Your answer
Місце роботи, організація, сфера діяльності. *
Будь-ласка, не вставляйте резюме, також не треба наводити приклади своїх проектів, опублікованих матеріалів або статтей. ВИКЛЮЧНО назву організації та сферу діяльності. Кандидатури тих кандидатів, які наведуть інформацію. яка не вимагається у данному розділі, не будуть допускатись до відбору.
Your answer
Посада *
Your answer
Контактний номер телефону. *
Будь-ласка, наводьте персональний номер телефону за яким з Вами можна зв"язатись у будь-який час. Просимо надавати робочий номер телефону лише як додатковий до персонального. У випадку, якщо ми не зможемо вийти на зв"язок з Вами, Вашу кандидатуру буде виключено зі списку претендентів на участь. Особливо це стосується кандидатів із регіонів.
Your answer
Контактна електронна адреса *
Звертаємось до Вас із проханням перевіряти правільність вказаної електроної адреси. У випадку, якщо ми не зможемо вийти на зв"язок з Вами, Вашу кандидатуру буде виключено зі списку претендентів на участь. Ця вимога стосується кандидатів , як із регіонів так й міста де проведиться семінар.
Your answer
Мотивація вашої участі *
Будь-ласка, дуже стисло мотивуйте чому саме Вас необіхдно запросити до участі у роботі семінару. Що саме спонукає Вас до участі. Не наводьте резюме, Ваші публікації, інформаційні справки про роботу організації. Кандидати, які нададуть інформацію, яка не вимагається у цьому розділі, не будуть розглядатись під час фінального відбору учасників.
Your answer
Особливості у харчуванні *
Для учасників семінару ми пропонуємо варіанти з вегетаріанським меню для тих, хто віддає перевагу їжі халяль або вегетаріанському харчуванню. Ми не маємо змоги передбачити індівідуальне харчування для кожного, тому просимо обрати або звичайне меню або вегетаріанське меню.
Проживання у готелі *
Питання стосується лише учасників з регіонів. Просимо вказати , чи потрібно Вам проживання на час проведення семінару. Зверніть увагу на те, що попереднє узгодження проживання є обов'язковим. Прийміть до уваги, що у разі погодження проживання учасник не може відмовитись від заброньованого номеру в готелі . У разі відмови, учасник буде самостійно сплачувати штрафні санкції готелю. Плануйте приїзд до м. Миколаїв з ранку. Поселення у готелі відбувається після 14.00. Проживання надається лише на дати проведення семінару.
Дати проживання у готелі
Лише для учасників з регіонів. Прийміть до уваги , що кандидати, які не зазначать дати проживання не зможуть отримати проживання у готелі. У такому випадку учаник самостійно забезпечує собі проживання у місті , де проводиться семінар.
Your answer
Компенсація проїзду *
Для учасників з регіонів. Будь ласка, вкажіть, чи необхідна Вам компенсація проїзду
Сума компенсації проїзду
Питання для учасників з регіонів. Просимо зазначити приблизну суму проїзду . Прийміть до уваги, що у відповідності до вимог фінансової політики Програми, ми маємо можливість сплатити витрати на квитки на маршрутки. автобус, потяг але не вище категорії "купе". Важлива примітка: ми не можемо компенсувати проїзд особистим транспортним засобом або квитки категорії комфорту СВ у звичайних потягах. Прийміть до уваги, що вам необхідно буде надати оригінал квитка до міста , де проводиться семінар та копію квитка у зворотному напрямку (або єлектронні квитки).
Your answer
Дати приїзду та від'їзду учасника
Під час заповнення цієї форми, кандидат на участь повинен надати інформацію щодо можливих дат приїзду та від'їзду, відповідно до дати проведення семінару. Прийміть до уваги, що робота семінару починається о 9.30 г. ранку та завершується о 16.30 . Просимо врахувати час, близько години, необхідний для отримання компенсації проїзду. Також, просимо перевірити наявність квітків перед заповненням цієї форми та надати нам відомості щодо дат, коли вам треба буде викупити заброньовані квитки.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms