1, 2, 3, 4, 5, šly ředkvičky na výlet!
"1, 2, 3, 4, 5, šly ředkvičky na výlet!" je doprovodné opatření školního projektu Ovoce a zelenina do škol schváleného žadatele COME vending s.r.o. - www.happysnack.cz.

Žáci přihlášených škol dostanou pracovní sadu v krabičce. Jedna krabička = jedna pracovní sada obsahuje vše potřebné pro vytvoření vlastní malé zahrádky s barevnými ředkvičkami na školním parapetu: sadbovač, substrát, semínka ředkviček, návody a jiné podpůrné materiály.

Pro každého žáka je určena maximálně jedna sada. Sady nelze dodávat pro učitelský sbor. Náklady na dodávku sady jsou hrazeny z dotací školního projektu - pro školu zdarma.

OBJEDNÁVEJTE do 15. ledna 2020. Na pozdější objednávky nebude brán zřetel. Dodávky krabiček plánujeme na konec března či v průběhu dubna, abyste je stihli včas zasadit a užili si úrody v tomto školním roce. Děkujeme.
Email address *
Název a adresa školy *
Your answer
IČ školy *
Your answer
Kontaktní osoba (jméno, telefon) *
Your answer
Počet pracovních sad (krabiček). Jedna sada = jedno dítě. *
Your answer
Zde můžete vypsat konkrétní třídy, které mají zájem o pracovní sady, popř. uvést jiné doplňující informace. Tento formulář bude součástí dodávky sad, informace zde uvedené Vám usnadní jejich distribuci mezi děti.
Your answer
Děkujeme za vyplnění formuláře.
Před dodáním pracovních sad Vás budeme kontaktovat.
Průběžné informace můžete sledovat na našem webu www.happysnack.cz, na facebookovém profilu www.facebook.com/happysnack.cz nebo na instagramu https://www.instagram.com/happysnack.cz/. Děkujeme.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy