W SZAŁASIE NAJLEPIEJ - seminarium o edukacji terenowej w edukacji szkolnej  - formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy do udziału w seminarium o edukacji terenowej pt. "W szałasie najlepiej", podsumowującym projekt EkoRok ze Źródłami w naturze" realizowany przez Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła".

Kiedy: czwartek 6 października 2022, godziny 17:00-19:30

Gdzie: Wydział Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Pomorska 46/48, Łódź.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Program seminarium pojawi się w najbliższych dniach na naszej stronie www.zrodla.org oraz na naszym fanpagu na Facebooku.

Seminarium podsumowujące projekt EkoRok ze Źródłami w naturze" realizowane jest przez Ośrodek Działań Ekologicznych Źródła" przy współpracy Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego i jest współfinansowane przez Fundację Drzewo i Jutro.

W razie rezygnacji z udziału w seminarium prosimy wcześniejszą informację - kontakt: anna.chomczynska@zrodla.org.pl lub 519 326 986

Dane osobowe zbierane są wyłącznie w celu realizacji projektu i przetwarzane zgodnie z polityką ochrony danych osobowych dostępną na stronie https://www.zrodla.org/rodo/


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
Jaką placówkę Pani/Pan reprezentuje? Proszę podać pełną nazwę instytucji *
Adres e-mail  *
W jakiej formie chciałaby/łby Pan/Pani otrzymać zaświadczenie udziału w seminarium  *
Podczas seminarium będziemy robić zdjęcia dokumentujące przebieg spotkania i mogące zawierać wizerunek uczestników. Zdjęcia te będę wykorzystywane do celów dokumentacji i promocji projektu. Wyrażam zgodę na te warunki.
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ODE Źródła. Report Abuse