Zawody w strzelaniu z broni CP 02.10.2022

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Regulamin zawodów dostępny jest pod adresem: shorturl.at/ailuy .  Prosimy o uważne przeczytanie regulaminu PRZED wypełnieniem formularza zgłoszenia!

Uwaga! Strzelcy korzystający z broni użyczonej w jednej lub wielu konkurencjach zostaną zapytani o imię i nazwisko właściciela broni. Uzgodnienie użyczenia broni PRZED dokonaniem zgłoszenia na zawody jest sprawą zawodnika chcącego skorzystać z użyczenia.

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza będą przyjmowane do godz. 23:59 dn. 30.09.2022.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

1. Gromadzenie i przetwarzanie danych przez dokonywane jest przez Strzeleckie Stowarzyszenie Batalion
Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Użytkownika jest  Strzeleckie Stowarzyszenie Batalion. Dane osobowe przetwarzane są w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”).
Decydując się na wypełnienie i przesłanie Formularza Użytkownik zgadza się na przetwarzanie danych osobowych przez administratora.
2. Cel przetwarzania danych
Dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby organizacji Zawodów Strzeleckich określonych w tytule Formularza, w tym do opublikowania Rezultatów z  Zawodów.
3. Udostępnianie danych
Dane w postaci Rezultatów będą upublicznione w formie publikacji w Internecie przez organizatorów zawodów. Decydując się na wypełnienie i przesłanie Formularza Użytkownik zgadza się na upublicznienie danych w postaci Rezultatów.
4. Okres przechowywania danych
Dane osobowe udostępnione poprzez Formularz przetwarzane będą do czasu wytworzenia dokumentu Rezultaty i opublikowania Rezultatów  w Internecie.

Uwagi, wnioski i pytania dotyczące zgłoszenia do zawodów prosimy kierować wyłącznie na adres stowarzyszeniebatalion@gmail.com0
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy