Příměstský tábor nejen v ZOO 2019, aneb dobrodružná výprava.
Závazná přihláška na Příměstský tábor nejen v ZOO
Termín akce: 8.7. - 12.7. 2019
Cena: 2.760,- Kč
Upozornění
V případě stornování přihlášky 30 dní před začátkem tábora uhradíte pouze manipulační poplatek 300,- Kč. Při stornování v době kratší než 30 dní Vám bude odečten storno poplatek 20 % z ceny. Při stornování přihlášky v termínu kratším než 20 dní před začátkem tábora Vám bude odečten storno poplatek 30 % z ceny. Při stornování přihlášky v termínu kratším než 10 dní Vám bude odečten storno poplatek ve výši 50% z ceny akce. Při stornování přihlášky 3 dny před zahájením akce Vám bude stornována celá částka. V případě, že budete mít za své dítě náhradníka uhradíte pouze 300,- Kč manipulační poplatek. Při úpravě faktur Vám bude účtován poplatek 100,- Kč za každou další vystavenou fakturu. ( například pro zaměstnavatele)

Jméno a příjmení dítěte *
Your answer
Datum narození dítěte *
MM
/
DD
/
YYYY
Adresa *
Ulice, čp., město, PSČ.
Your answer
Zákonný zástupce dítěte *
Your answer
Zdravotní stav dítěte *
Your answer
Telefon 1 *
Your answer
Telefon 2
Your answer
Email *
Your answer
Souhlas
Dávám výslovně souhlas s tím, Martina Kirschová, jakožto organizátor akce, zpracovávala, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, osobní údaje uvedené na této přihlášce. Organizátor může používat tyto údaje pouze v rozsahu nutném pro svoji činnost. Svým podpisem ztvrzuji platnost údajů uvedených na závazné přihlášce.

Souhlasím s užitím fotografií a videí k propagaci činnosti.

Souhlasem potvrzuji, že je dítě očkované.

Souhlasem stvrzuji, že jsem srozuměn, že dítě bude potřebovat pas na cestu do zahraničí a že jsem povinen ho pojistit na cestu do zahraničí.

Souhlas *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service