CZE - Dotazník ke koučinku projektu ENABLING
Vážený uchazeči,

děkujeme, že jste se připojil koučinku projektu ENABLING!
Prostřednictvím tohoto jednoduchého dotazníku Vám můžeme pomoci zjistit další podrobnosti o biohospodářství a jeho oborech. Můžete se nás zeptat na biomasu, bioprodukty, inovace a technologie, vědecké články, příslušné zákony EU či národní zákony, a mnoho dalších informací! Jeden z našich partnerů vás bude kontaktovat do 5 pracovních dnů a poradí Vám podle svých možností v závislosti na aktuálně dostupných informacích. I když jsme odborníci na tuto oblast a velmi rádi vám pomůžeme, mějte na paměti, že naše zdroje a specifické znalosti mohou mít omezený rozsah.
S veškerými údaji, které od vás obdržíme, bude nakládáno důvěrně a budou dodržovány předpisy GDPR.


- Biomasa
Materiál biologického původu s výjimkou materiálu uloženého v geologických formacích a / nebo zkamenělin

-Biologické produkty (BBPs) - definice ve zprávě Komise z roku 2007
Pojem bioprodukty se vztahuje k nepotravinářským produktům získaným z biomasy (rostliny, řasy, plodiny, stromy, mořské organismy a biologický odpad z domácnosti, živočišná a potravinová produkce).
Produkty na bázi biomasy mohou zahrnovat látky od hodnotných chemikálií s vysokou přidanou hodnotou, jako jsou farmaceutika, kosmetika, potravinářské přídatné látky atd., až po široce užívané materiály, jako jsou obecné biopolymery nebo chemické suroviny. Uvedená koncepce vylučuje tradiční biologické produkty, jako je buničina a papír a výrobky ze dřeva, a také biomasu užitou jako zdroj energie.


Začněte vložením Vaší emailevé adresy.


Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service