FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY do projektu Akademia Liderów 60+ II edycja II grupa
Mamy wielką przyjemność zaprosić wszystkie młode duchem seniorki i seniorów do wzięcia udziału w Akademii Liderów 60+ II edycja!
Pod opieką naszych doświadczonych trenerów 30 osób nauczy się jak przygotować i przeprowadzić własny projekt społeczny, jak być liderką/liderem w grupie i gdzie szukać wsparcia dla realizacji swoich pomysłów. Projekty uczestników i uczestniczek Akademii, przygotowane podczas szkolenia, wezmą udział w konkursie, w którym nagrodami będzie sfinansowanie co najmniej 10 Państwa projektów kwotą do wysokości 3000 zł! (nie są to nagrody finansowe, tylko rzeczowe – FISE kupi materiały i usługi potrzebne do zrealizowania Państwa projektów. Nagrody nie będzie można przeznaczyć na wynagrodzenie autorki /autora projektu).
Przez czas realizacji projektów będą Państwa wspierać doświadczeni mentorzy, którzy pomogą pokonać trudności i będą służyć radą przy podejmowaniu decyzji.

Termin szkolenia: 11-13.02, 18-20.02; 25-27.02 oraz 4 i 5 marca w godz. 9.30-13.30 (11 dni po 4h, łącznie 44h)
Miejsce szkolenia: Warsztat Warszawski, pl. Konstytucji 4, I piętro

Uwaga! aby ukończyć kurs i móc starać się o dofinansowanie mikro-projektów, należy wziąć udział w całym cyklu szkoleniowym!

Liczba osób w grupie: 15
Udział w szkoleniu jest bezpłatny, zapewniamy materiały szkoleniowe oraz poczęstunek w trakcie szkolenia.

Twoje imię i nazwisko
Your answer
Twój numer telefonu
Your answer
Twój adres e-mail (jeśli posiadasz)
Your answer
Partner, z którym planujesz zorganizować swój projekt, np. biblioteka, dom kultury, dom sąsiedzki (opcjonalnie, ale będziemy wyżej punktować zgłoszenia, w których będzie podany partner)
Your answer
Dane kontaktowe partnera (imię i nazwisko konkretnej osoby, z którą rozmawiałaś/rozmawiałeś o swoim projekcie, jej adres e-mail i numer telefonu)
Your answer
Czy posiadasz doświadczenie w działaniach społecznych? Jeśli tak, opisz je w kilku zdaniach.
Your answer
Opis Twojego pomysłu na działanie społeczne, które chciałbyś/chciałabyś zrealizować.
Your answer
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
Administratorem danych osobowych jest Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod adresem: www.fise.org.pl telefonicznie: +48 22 622 01 91 lub za pomocą poczty elektronicznej: warsztat@fise.org.pl. Przetwarzamy dane w celach rekrutacyjnych, w celu obsługi korespondencji, w celach wynikających z treści komunikacji lub w celu nawiązania kontaktu w przyszłości, a także w celach archiwizacyjnych. Podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest (art. 6 ust. 1 lit f) RODO). Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi korespondencji, w celach wynikających z obsługi komunikacji lub w celu nawiązania kontaktu w przyszłości, a także w celach archiwizacyjnych.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service