Test predyspozycji
Witaj przyszły Programisto! Jeśli myślisz o nauce programowania i chcesz się sprawdzić, jesteś we właściwym miejscu :)

Poniższe testy przygotowaliśmy z myślą o wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje predyspozycje do logicznego, przyczynowo-skutkowego myślenia, umiejętności analitycznych, wrażliwości na szczegóły czy elastyczności.

Powodzenia :)

Email address *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Województwo
Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez SDA Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni oraz Partnerów podanych przeze mnie danych osobowych wyłącznie w celu udzielenia informacji zwrotnej po wypełnieniu przeze mnie testu zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dlaczego warto wyrazić zgodę na komunikację marketingową?
Udzielając zgód marketingowych, dowiesz się o:

- nowych kursach i możliwościach uzyskania certyfikatu
- promocjach, bonusach specjalnie dedykowanych dla Ciebie
- zniżkach na kursy i na certyfikaty
- skorzystać z atrakcyjnych promocji przygotowanych dla Ciebie z naszymi Partnerami

Wyrażam zgodę:* *
Required
*zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne dla możliwości świadczenia usług przez SDA Sp. z o. o. z siedzibą w Gdyni oraz Partnerów.

Administratorem danych osobowych użytkownika jest SDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni (KRS 0000554532, Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS), NIP 5842741225, kapitał zakładowy 5 000 zł. W każdym czasie użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe będą przechowywane przez okres do czasu wycofania przez użytkownika zgody na przetwarzanie danych w powyższych celach.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Software Development Academy. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms