Elektronická schránka - vyplnenie formulára a spoločná autorizácia
Dobrý deň,

snažíme sa zlepšiť dizajn nového prostredia pre vypĺňanie a podpisovanie formulárov. Toto prostredie bude dostupné približne o dva mesiace iba pre formuláre, v ktorých je požadovaná spoločná autorizácia.

Položíme vám zopár otázok. Na otázky odpovedajte slovne pod otázku, prosím.

1. Vypĺňate formulár Doložka právoplatnosti a vykonateľnosti (obrázok 1). K formuláru doložky potrebujete priložiť rozhodnutie a spoločne tieto dva dokumenty podpísať podľa § 28 ods 3 zákona o e-Governmente. Ako by ste postupovali? Kam by ste klikli? (Uveďte prosím kroky, ktoré by ste vykonali a popíšte tlačidlá, ktoré by ste použili.)
Your answer
Obrázok 1
2. Chcete spoločne podpísať prílohy Potvrdenie.xml a Doplnok.pdf v spodnej časti obrazovky (obrázok 2). Ako by ste postupovali? (Uveďte prosím kroky, ktoré by ste vykonali a popíšte tlačidlá, ktoré by ste použili.)
Your answer
Obrázok 2
3. Chcete odstrániť pripojený dokument "Rozhodnutie.asice" (obrázok 3). Ako by ste postupovali? (Uveďte prosím kroky, ktoré by ste vykonali a popíšte tlačidlá, ktoré by ste použili.)
Your answer
Obrázok 3
4. Vypĺňate formulár Všeobecná agenda - rozhodnutie (obrázok 4). Potrebujete postupovať podľa § 28 ods. 6 zákona o e-Governmente a priložiť druhú súčasť rozhodnutia a následne spoločne tieto časti rozhodnutia podpísať. Ako by ste postupovali? Kam by ste klikli? (Uveďte prosím kroky, ktoré by ste vykonali a popíšte tlačidlá, ktoré by ste použili.)
Your answer
Obrázok 4
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Lighting Beetle s.r.o.. Report Abuse - Terms of Service