Zgłoszenia do wolontariatu - Wolontariusze dla Doliny
Wypełniając niniejszą ankietę wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z powyższą informacją.
W przypadku braku zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy o nieuzupełnienia poniższej ankiety.

Klauzula informacyjna dot. ochrony danych osobowych
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) informujemy, iż:
• Administratorem danych osobowych jest Federacja Zielonych GAJA (FZ GAJA) z siedzibą przy ul. 5 lipca 45 w Szczecinie
• Dane osobowe udostępnione Administratorowi przez niniejszą ankietę zostaną wykorzystane do stworzenia umów wolontariackich, listy obecności, listy osób ubezpieczonych i będą przetwarzane na podstawie zgody w celu udziału w projekcie pt. „Wolontariusze dla Doliny – cykliczny wolontariat dla zabytkowego Parku Dolina Miłości.”.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże konieczne do realizacji celów, dla jakich zostały zebrane.
• Ww. dane osobowe zostaną przekazane ubezpieczycielowi oraz na wezwanie instytucji finansującej projekt (Narodowego Instytutu Dziedzictwa). Ponadto, nie będą one przekazywane podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa.
• Ww. dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji ww. celów oraz obowiązków archiwalnych i statystycznych Administratora, jak również dla udokumentowania działalności FZ GAJA.
• Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
• Gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie ww. danych osobowych przez Administratora narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
PESEL *
Your answer
Adres zamieszkania *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service