O kryzysie na granicy polsko-białoruskiej - zadaj pytanie
Jako Stowarzyszenie Pracownia Etnograficzna (https://www.facebook.com/StowarzyszeniePracowniaEtnograficzna) planujemy spotkanie/a online z osobami, które o sytuacji na granicy wiedzą najwięcej: działaczami i działaczkami opowiadającymi o swoich obserwacjach i działaniach, osobami, które mogą wyjaśnić kwestie prawne, ale też wspólnie z nami próbować zrozumieć mechanizmy społeczne i psychologiczne, które wpływają na reakcje polskiego społeczeństwa. Zachęcamy wszystkich do zadawania swoich pytań: postaramy się je wykorzystać dobierając gości i planując wydarzenie lub wydarzenia.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Wpisz swoje pytania/ tematy warte przedyskutowania
Jeśli chcesz dostać wiadomość o tym i innych wydarzeniach Pracowni Etnograficznej zostaw swój adres e-mail i wyraź zgodę na przetwarzanie danych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie „Pracownia Etnograficzna” z siedzibą w Warszawie przy ul. Wareckiej 4/6 w celach związanych z informowaniem o prowadzonej działalności. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres pracownia@etnograficzna.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy