Přihláška do HSC Havířov, z. s.
Ahoj!

Jsme Handicap sport club Havířov, z. s. a sdružujeme sportovce s tělesným handicapem, jejich rodiny, přátelé, rozhodčí a všechny fanoušky paralympijského sportu. Působíme na území Moravy a Slezska, sídlíme v Ostravě, kde pořádáme různé sportovní akce a osobně nás můžeš potkat také v Havířově, Ostravě a Olomouci, kde trénujeme bocciu.

O naší činnosti se můžeš dozvědět více na stránkách www.hschavirov.cz nebo facebookových stránkách HSC Havířov. Pokud máš zájem stát se naším členem a mít tak pravidelný přehled o našich aktivitách, neváhej vyplnit tuto přihlášku a staň se členem mladého a přátelského klubu! :-)

Těšíme se na spolupráci!

Tým HSC Havířov

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Příjmení *
Jméno *
Přihlašuji se jako *
Required
Adresa trvalého bydliště *
Pojišťovna *
Rodné číslo *
Telefonní kontakt *
Emailová adresa *
Udělujete tímto souhlas společnosti Handicap sport club Havířov, z. s. se sídlem Handicap Sport Club Havířov, Hlavní třída 678/118, Ostrava - Poruba, 708 00, IČ: 01260596, aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, e-mail, telefonní číslo, adresu, rodné číslo, číslo zdravotní pojišťovny. Tyto údaje budou Správcem zpracovány do doby, kdy člen sám požádá o vyřazení ze spolku nebo pokud by byl ze spolku vyloučen pro porušení stanov spolku. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti info@hschavirov.cz nebo sídlo spolku. Bez tohoto souhlasu nemůže být přihláška přijata. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Handicap Sport Club Havířov, z. s.. Report Abuse