Rejestracja na szkolenie online: Hands off! Bezpieczne i efektywne porady laktacyjne online. 6 czerwca 2020 sobota 16:00- 18:00. Platforma ZOOM.
Szkolenie jest płatne: koszt 150 zł

Po zarejestrowaniu otrzymasz informacje drogą mailową.
W razie pilnych pytań zadzwoń: 513 434 850

RODO

Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jest jednak warunkiem niezbędnym do udziału warsztatach. Celem zbierania danych jest wykonanie zadań związanych z rejestracją na szkolenie online: Hands off! Bezpieczne porady laktacyjne online.
Administrator danych: Anna Kotlińska Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego . W tym celu mogę się zwrócić do: ana.kotlinska@gmail.com Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych osobom trzecim. Dane z rejestracji bedą wykorzystane tylko do organizacji warsztatów, wystawienia certyfikatów i rachunków. Dane będą zbierane i przechowywane w programie Google Drive obsługiwanym przez Google LLC. Dane są zabezpieczone hasłem w programie Google Drive. Twoje dane będą przetrzymywane na zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Email address *
Dane do faktury *
Your answer
Imię i nazwisko *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Potrzebujesz faktury? *
Zgadzam się na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie danych osobowych przez Anną Kotlińską które będą administratorami tych danych. Jestem świadom/świadoma, że dane te będą przechowywane i wykorzystywane w celu organizacji szkolenia online: Hands off! Bezpieczne porady laktacyjne online. Wiem, że mam prawo wglądu do podanych przeze mnie informacji i możliwość ich zmiany oraz wycofania. W tym celu mogę się zwrócić do: Anny Kotlińskiej: ana.kotlinska@gmail.com.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy