Spotkanie informacyjno-promocyjne dotyczące przyznawania znaku marki lokalnej Dolina Karpia - formularz zgłoszeniowy
Zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu informacyjno – promocyjnym dotyczącym zasad przyznawania znaku marki lokalnej Dolina Karpia, które odbędzie się po zakończeniu VII Targów Turystycznych Doliny Karpia dnia 15 sierpnia 2018r., o godzinie 18.30 w siedzibie Stowarzyszenia Dolina Karpia (Zator, ul. Rynek 2).

Na spotkaniu szczegółowo przedstawione zostaną zasady przyznawania znaku marki lokalnej Dolina Karpia, przedstawiony zostanie Regulamin przyznawania znaku marki lokalnej Doliny Karpia, zasady działania Kapituły przyznawania znaku oraz korzyści płynące z udziału w Programie Marka Lokalna Dolina Karpia.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy w szczególności wystawców biorących udział w VII Targach Turystycznych, ale także osoby prywatne (w tym osoby z grup defaworyzowanych), podmioty gospodarcze, organizacje społeczne i instytucje, które chcą włączyć się w system wspólnej promocji i sprzedaży produktów i usług związanych z Doliną Karpia.

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić do dnia 12 sierpnia 2018 r. O udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo będą mieli wystawcy VII Targów Turystycznych Doliny Karpia – użytkownicy oraz potencjalni użytkownicy znaku marki lokalnej Doliny Karpia. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Imię i nazwisko *
Your answer
Przynależność do grupy defaworyzowanej (możliwość wielokrotnego wyboru) *
Required
Telefon kontaktowy *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Oświadczenie *
Captionless Image
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms