Тиждень захисту прав в центрах Поряд!
5-11 грудня в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права.
Традиційно, це тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини. Адже саме цього дня у 1948 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини.
Також зараз триває Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".

Центри Поряд на Повітряній та на Мулярській долучаються до тижня прав людини і запрошують до себе на заходи навколо тем протидії насильству, зокрема гендерно орієнтованому, біженства,порушення прав людини в часи війни та права на гідність.

7 грудня, Поряд на Мулярській - Дискусія "Права жінок, які вимушено переїхали до Львова: взаємопідтримка та досвід протидії насильству над жінками". Модераторка Оксана Дащаківська. Спікерки: Любов Максимчук, голова ГО "Жіночі перспективи", Катерина Довбня, активістка ГО "Феміністична майстерня".

8 грудня, Поряд на Повітряній - Зустріч “Насилля: Профілактика та Протидія” з Оленою Романець - психологинею-консультанткою БФ «Аванте», БФ «Імпульс Україна».

11 грудня, Поряд на Мулярській - Майдан: право на гідність. Учасниці та учасники з Майданів 2013-2014-х рр. Донецька, Луганська, Одеси, Харкова, Сімферополя та Херсона.

Вхід на всі події вільний, та просимо зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/hcUbQHe1GYztyQTr9

Заходи відбуваються за підтримки проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
#ПрямуємоРазом #МіцніРегіони #lccporyad #лкцпоряд #поряд
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Ваше прізвище та ім'я *
Ваші контактні дані (номер телефону) *
Звідки Ви?  *
Де проживаєте зараз?  *
Яку з низки подій в рамках Тижня прав Ви бажаєте відвідати?  *
Required
Звідки Ви дізнались про наші події? 
Clear selection
Я даю згоду на обробку персональних даних *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy