Formularz zgłoszeniowy na Innowacyjny Mikser, 8 listopada 2016r.
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Instytucja/organizacja (jeśli dotyczy)
Your answer
Miejscowość *
Your answer
E-mail do kontaktu *
Your answer
Dlaczego chciał(a)by Pan(i) wziąć udział w spotkaniu? *
Your answer
Jakie ma Pan(i) preferencje żywieniowe? *
W trakcie spotkania zapewniamy serwis kawowy i lunch. W miarę możliwości chcielibyśmy uwzględnić w nich Państwa preferencje i wymogi żywieniowe, np. wegetarianizm, alergie pokarmowe etc. Bardzo prosimy o ich zaznaczenie i ewentualne opisanie.
Czy ma Pan/Pani jakieś dodatkowe potrzeby związane z uczestnictwem w spotkaniu (np. dostępność pomieszczeń dla wózków, potrzeba asystenta)?
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. z 2002 roku nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach związanych z organizacją i przebiegiem spotkania "Innowacyjny Mikser". *
Administratorem danych osobowych jest Fundacja Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” z siedzibą w Warszawie (00-277) przy Pl.Zamkowym 10. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale odmowa ich podania oznacza brak możliwości udziału w spotkaniu.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms