Курс "Секрети безпечного банкінгу"
Багато людей старшого віку мають складнощі у користуванні сучасними банківськими інструментами. І внаслідок цього рівень їхнього життя погіршується, а самі вони можуть стати жертвами злодіїв та шахраїв.

Тому Кропивницький Гончаренко центр разом із відділенням Приватбанку у нашому місті започатковує безкоштовний курс із чотирьох занять для людей поважного віку (60+), у рамках якого бажаючі зможуть дізнатися про основи фінансової та банківської безпеки, про те, як користуватися карткою та онлайн сервізами, як поповнити свій телефон і сплатити за комуналку, як користуватися банкоматом і терміналом.

Заняття для групи із двадцяти осіб проходитимуть по середам, з 15.00 до 17.00 у приміщенні Гончаренко центру: вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх. Вестиме курс спеціалістка Приватбанку – Анжела Дзинзюра. Перше заняття відбудеться 4-го серпня. Кожне занятя триватиме біля 1,5-2 години.

Щоб взяти участь у заході, будь ласка, заповніть анкету: https://cutt.ly/ImRo5Xn І чекайте на телефонний дзвінок та запрошення від адміністраторки центру напередодні (1-3 серпня). Запишіть соб номер робочого телефону Кропивницького Гончаренко центру: 050-884-97-16.

З огляду на карантин та обмежену кількість місць, ми запросимо на курс тільки 20 осіб. Тож, реєструйтеся чимшвидше! Або запишіть на цей курс своїх рідних, батьків, бабусю чи дідуся. І нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні!

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop
Напишіть, будь ласка, ваше прізвище та ім'я *
Напишіть, будь ласка, ваш номер телефону у форматі 38(ххх)ххх хх хх
Напишіть, будь ласка, Вашу електронну адресу. *
Зверніть увагу, що якщо ви маєте пошту на серверах .ru, mail.ru та інших російських серверах, наші листи до вас можуть бути автоматично заблоковані.
Скажіть, будь ласка, скільки Вам років? *
Цей курс для дорослих людей віком 60+
Напишіть, будь ласка, вашу дату народження *
Ми плануємо готувати для учасників спільноти привітання з нагоди днів народжень
Скажіть, будь ласка, чим ви займаєтесь? *
Напишіть, будь ласка, про що саме у роботі банку, роботі з картками, або інше вам хотілося б дізнатися більше? *
Звідки ви дізналися про цей захід? *
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, прізвище, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, інформування про заходи та можливості Гончаренко центру. Відповідно до вимог Цивільного кодексу України, статті 307, даю дозвіл на фото- та відео зйомку відкрито у приміщенні центру у рамках публічних заходів. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п'ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy