Įmonės steigimo anketa
Anketos užpildymas užtruks 10-15 min. Kilus klausimams, skambinkite telefonu 8 5 238 0000 (I-IV: 8:00-17:00, V: 8:00-15:45).

Užpildžius anketą, jums bus pateikti rekvizitai apmokėjimui.
Jūsų vardas: *
Telefono nr.: *
El. pašto adresas: *
Ar visi įmonės steigėjai turi ar gali išsiimti mobilų el. parašą? (el. parašai USB ar lustinėse kortelėse netinka) *
Jei mobilų el. parašą turės ne visi steigėjai, negalėsime įsteigti el. būdu. Tačiau el. parašą mobiliajame telefone lengvai per kelias minutes išsiimsite savo mobilaus ryšio tiekėjo salone. Galite išsiimti, net jei nesate abonentu. Mobilaus el. parašo reikės tik antrą steigimo dieną. Mobilus el. parašas yra patogiausias ir paprasčiausias būdas turėti el. parašą ir ateityje jums sutaupys daug laiko.
Pageidaujama įmonės forma: *
Pageidaujamas pavadinimas (1-3 variantai prioriteto tvarka): *
Šiuo metu Registrų Centras registruoja ir užsienietiškus pavadinimus. Tačiau pagal įstatymus, pavadinimą gali sudaryti tik lietuviški, graikiški, lotyniški žodžiai arba dariniai su lietuviškomis galūnėmis. Egzistuojančius pavadinimus rasite adresu: http://www.registrucentras.lt/jar/p/index.php Įmonių pavadinimams keliamus reikalavimus rasite: www.vlkk.lt/aktualiausios-temos/juridiniu-asmenu-pavadinimai/simboliniu-pavadinimu-darymo-taisykles
Įmonės registracijos (buveinės) adresas: *
Norint įmonę steigti el. būdu, reikia, kad visi buveinės savininkai sutiktų ir turėtų el. parašus. Kitaip negalima įmonės steigti el. būdu. Jei turtas įkeistas, banko sutikimo Registrų centras neprašo. Neturintiems tokios buveinės, ją galime pigiai suteikti mes. Patogiausias ir paprasčiausias būdas turėti el. parašą - įsigyti mobilųjį el. parašą telefone. Mobilaus ryšio tiekėjai savo salonuose išduoda naują sim kortelę su el. parašu per kelias minutes.
Jei įmonės buveinė ne iš mūsų, nurodykite jos tikslų adresą:
Jei įmonės buveinė ne iš mūsų, nurodykite jos VISŲ savininkų vardus, pavardes, asmens kodus, telefonus ir el. pašto adresus:
Pagrindinės įmonės veiklos sritys: *
Nurodykite 1-3 pagrindines įmonės veiklos sritis iš https://osp.stat.gov.lt/static/evrk2.htm Šios veiklų sritys daugiau dėl statistikos. Įstatuose bus nurodyta, kad įmonė gali užsiimti ir bet kokia kita legalia veikla.
Įmonės telefono nr.: *
Gali būti keli.
Įmonės el. pašto adresas: *
Įmonės tinklalapis:
Visų įmonės dalininkų vardai, pavardės, asmens kodai, adresai, telefono nr. ir el. pašto adresai: *
Įmonės vadovo vardas, pavardė, asmens kodas, adresas, telefono nr. ir el. pašto adresas: *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Eureka. Report Abuse