Formularz zamówienia publikacji przygotowanych w ramach projektu Climate NBS Polska
W ramach projekty Climate NBS Polska Fundacja Sendzimira wraz z Ecologic Institute z Berlina przygotowała dwie publikacje, które będą dostępne w wersji elektronicznej na jesieni 2019 roku. Obecnie przyjmujemy zamówienia na wersje drukowane, które będą dystrybuowane do wyczerpania nakładu.

Dostępne publikacje:

Błękitno-zielona infrastruktura dla łagodzenia zmian klimatu w miastach - katalog techniczny
(https://sendzimir.org.pl/publikacje/blekitno-zielona-infrastruktura-katalog-techniczny)

Błękitno-zielona infrastruktura dla łagodzenia zmian klimatu w miastach - narzędzia strategiczne
(https://sendzimir.org.pl/publikacje/blekitno-zielona-infrastruktura-dla-adaptacji-miast-do-zmian-klimatu-narzedzia-strategiczne/)
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Nazwa instytucji
Your answer
Adres do wysyłki publikacji *
Your answer
Zamawiam publikację:
Klauzula informacyjna
Informujemy, że:
1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Sendzimira z siedzibą przy ul. Wiarusa 11/3, w Zielonkach (kod pocztowy: 32-087), tel.: 22 350 67 68, adres e-mail: office@sendzimir.org.pl
2. Celem zbierania danych jest dystrybucja publikacji przygotowanych w ramach projektu Climate NBS Polska, wspieranego przez Europejską Inicjatywę Klimatyczną (EUKI) Ministerstwa Środowiska Republiki Federalnej Niemiec.
3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zrealizowania wysyłki zamówionych publikacji.
5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
7. Pani/Pana dane mogą być przekazywane przez Administratora Europejskiej Inicjatywie Klimatycznej (EUKI), która jest instytucją finansującą realizacje projektu. Instytucja ta może przetwarzać przekazane dane w celu potwierdzenia kwalifikowalności wydatków, udzielenia wsparcia, monitoringu, ewaluacji, kontroli, audytu i sprawozdawczości oraz działań informacyjno-promocyjnych, a także w celach archiwalnych i statystycznych.
8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
Aby zakończyć proces zamówienia publikacji prosimy o następujące oświadczenie:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Sendzimira. Report Abuse