Valgamaa aasta noorte omaalgatus 2022
Kas sina tead oma kodukohas mõnda algatust, mis on alguse saanud 7-26 aastaste noorte mõtetest, mida noored on üheskoos arendanud ja ellu viinud ning mis on olnud noorte jaoks oluline ja nende poolt väga soojalt vastu võetud? See võib olla noortekeskuses, koolis, huvikoolis, osaluskogus või kuskil mujal noortegrupi poolt algatatud ettevõtmine. Näiteks sündmuse, kontserdi, võistluse, kohtumise, kampaania, töötoa, infopäeva või muu tegevuse korraldamine teistele noortele. 

Nüüd on võimalus neid tegusid ja inimesi esile tõsta! Kiitusega ei tasu olla kitsi, sest kõik kirjeldused vaatab üle komisjon, kuhu kuuluvad kolme valla esindajad, ja kes teeb kokku kogutud tekstide põhjal oma otsuse!

Esita Valgamaa aasta noorte omaalgatuse kandidaat hiljemalt 1. detsember 2022. Juhul, kui esitad kandidaadi Harno noortevaldkonna tunnustuskonkursile "Noorte heaks tänu", tunnusta teda ka maakondlikul konkursil.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Kandidaadi esitaja nimi *
Kandidaadi esitaja e-post *
Noorte omaalgatuse pealkiri *
Noorte omaalgatuse eestvedajate nimed *
Noorte omaalgatuse eestvedajate e-post *
Kandidaadiks esitamise põhjus *
Anna ülevaade noorte omaalgatusest, millega on tegu, miks on ettevõtmine oluline ja vajalik, mis on ettevõtmise eesmärk, mis tegevusi ellu viiakse, milline on algatuse mõju osalejatele, sh kogukonnale ja miks peaks see algatus antud tiitli pälvima.
Võta ühe lausega kokku, miks just see ettevõtmine väärib Valgamaa aasta noorte omaalgatuse tiitlit *
Kas esitasid kandidaadi ka riiklikule konkursile? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy