Formularz zgłoszenia na FPD 2019
Wszystkich przyjaciół drzew, aktywistów i profesjonalistów, którzy szukają pomysłów jak skutecznie chronić, opiekować się drzewami i o nich mówić serdecznie zapraszamy na czwarte ogólnopolskie FORUM PRZYJACIÓŁ DRZEW, które odbędzie się 24-25 października 2019 r. w OSPIP, ul. M. Kopernika 5 we Wrocławiu.
(Prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszenia. Wszelkie dodatkowe informacje prosimy zawrzeć w polu "uwagi. Osoby, które nie reprezentują żadnej instytucji mogą pominą to pole.)
Imię
Your answer
Nazwisko
Your answer
Nazwa organizacji/instytucji
Your answer
Adres e-mail do kontaktu
Your answer
Nr telefonu kontaktowego
Your answer
Rezerwuję nocleg
Czy potrzebujesz rachunek (fakturę)
Podaj dane do rachunku (faktury)
Your answer
Uwagi:
Your answer
Z jakiego powodu chcę uczestniczyć w Forum?
Your answer
RODO
Niniejszym wysyłając zgłoszenie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): Fundację EkoRozwoju, ul. Św. Wincentego 25A,C, 50-252 Wrocław KRS: 0000178876, e-mail: rodo@fer.org.pl , tel.: 71-343-60-35. Wyrażam zgodę, na potrzeby prowadzenia listy obecności, ewidencji oraz dokumentacji prowadzonego wydarzenia. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne dla udziału w niniejszym wydarzeniu.

Administrator Danych Osobowych przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) tego rozporządzenia

Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania lub zakończenia szkolenia. W wykonaniu obowiązków nałożonych na Administratora na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa Administrator może archiwizować dane lub przekazać je osobom trzecim w celu archiwizacji, dokumentacji lub rozliczenia przeprowadzanego szkolenia. Dane osobowe nie będą profilowane, przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ani przekazywane podmiotom trzecim spoza Unii Europejskiej.

Mają Państwo prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Przysługuje Państwu również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy