Targi Designu WZORY! - październik 2020
Drodzy WYSTAWCY!

Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego:
WZORY odbędą się w nowym terminie: 17 i 18 października 2020 (przeniesione z wiosny).
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy ul. Bracka 25, Warszawa

Prosimy o wypełnienie formularza i przeczytanie całego regulaminu.

Dostępne są cztery rodzaje stoisk:
- standard 2x2 m
- mini 1x1,5 m
- duże 2x3 m
- premium 3x3m (możliwość wystawiania się na parterze + dodatkowe działania promocyjne: gwarantowany promowany post na Facebooku, post na Instagramie, post na wydarzeniu, obecność w folderze targów oraz relacji filmowej)

Ceny stoisk obejmują dwa dni targowe. Targi odbędą się w sobotę i w niedzielę, 17 i 18 października w godzinach 11-19.

Po zgłoszeniu się przez formularz wyślemy do Państwa fakturę i dalsze informacje. Jeśli nie macie działalności gospodarczej wystawimy fakturę imienną. Wszystkie ceny w formularzu są cenami netto dodajemy do nich 23% podatku VAT.

Zgłoszenie się przez ten formularz nie jest jednoznaczne jako przyjęcie na targi i gwarancja uczestnictwa. Wyniki rekrutacji zostaną wysłane indywidualnie, na adres mailowy podany w zgłoszeniu. Wybór wystawców ma charakter subiektywny i ostateczny - nie podlega negocjacji. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy uczestniczenia w targach w każdym poprzedzającym je momencie oraz na samym wydarzeniu.

Wystawcy którzy zostaną przyjęci po 20 września nie będą umieszczeni na liście wystawców.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Impreza odbędzie się na parterze, pierwszym oraz drugim piętrze DTBJ.
Miejsce stoiska wyznaczane jest przez organizatorów i zależy od rodzaju wystawianych produktów.
Organizatorzy sami decydują o miejscu stoiska. Nie ma możliwości wyboru miejsca wystawiania się.
Organizatorzy zapewniają, że dokładają wszelkich starań, aby wszystkie stoiska były ulokowane równie atrakcyjnie wzdłuż ciągów komunikacyjnych.

Ceny stoisk gastronomicznych będą ustalane indywidualnie.

Na jednym stoisku może znaleźć się jedna marka. Nie łączymy stoisk różnych marek, ponieważ utrudnia to komunikację i promocję.

Materiały promocyjne wystawców mogą zostać umieszczone na stronie www lub /i Facebooku wyłącznie po opłaceniu stoiska.
Umieszczanie materiałów jest wyłącznie wolną wolą organizatora i nie ma on obowiązku publikacji materiałów wystawców, oraz ma prawo odmowy ich publikacji bez podania przyczyny.

Mapa wystawców jest tworzona trzy tygodnie przed wydarzeniem, wystawcy otrzymają ją najdalej 4 dni przed wydarzeniem. Dotrzymamy wszelkich starań aby wszyscy wystawcy się na niej znaleźli i byli poprawnie wpisani. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne błędy i brak niektórych wystawców na mapie.

Wystawcy którzy zgłaszają się dwa tygodnie przed wydarzeniem mogą nie zostać uwzględnieni na mapie wydarzenia.

Na parking pod DTBJ będą wpuszczani wyłącznie wystawcy podający nr rejestracyjny w zgłoszeniu. Tydzień przed imprezą będziemy przeprowadzali zapisy na wjazd na parking. Procedura ta będzie restrykcyjnie przestrzegana. Wyładunek wygląda w następujący sposób, po wjeździe wystawcy na parking, rzeczy są wypakowywane na parterze i zeskładowane w wyznaczonym miejscu. Samochód musi opuścić parking w ciągu 30 minut i zostać przeparkowany gdzie indziej.

Nie ma możliwość wyboru piętra. Miejsce na parterze mają WYŁĄCZNIE wystawcy kupujący stoisko promocyjne.

Nie ma możliwości zwrotu opłaty za stoisko oraz rezygnacji z udziału. Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za opłacone faktury.

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania imprezy z przyczyn od nas niezależnych lub z powodu działania siły wyższej.  W takim przypadku wyznaczymy kolejny termin targów. Wszystkie opłacone stoiska zostaną przeniesione na kolejny termin wydarzenia.Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za opłacone faktury.

Wypożyczenie stołów i krzeseł jest dodatkowo płatne.
Pozostawiamy sobie możliwość zamknięcia listy wystawców wcześniej lub odmówienia przyjęcia wystawcy bez podania przyczyn.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen stoisk.

Wystawcy samodzielnie aranżują przestrzeń wystawienniczą i mają zapewniony dostęp do prądu.

Regulamin Targów dla wystawców:

1. Zgłoszenie uczestnictwa poprzez wysłanie tego formularza jest równoznaczne z zaakceptowaniem Regulaminu Targu.

2. Płatność za uczestnictwo WZORY na jesień - październik 2020 - wystawca jest zobowiązany uiścić kwotę najpóźniej do 14 dni od daty wystawiania faktury przez organizatora. Przekazywanie faktur odbywa się drogą mailową. Jeśli wystawca zgłosi się na tydzień przed rozpoczęciem targów to opłaty musi dokonać tego samego dnia co zgłoszenie. Wystawca proszony jest o przesłanie potwierdzenia wpłaty. Jeśli wystawiamy fakturę pro- forma , oryginalna faktura zostanie dostarczona po targach. Wystawienie faktury lub pro- formy jest zobowiązaniem do uczestniczenia w targach i należy traktować ten dokument jako obopólną umowę.

3. Przez cały czas trwania Targu jego teren jest chroniony przez agencję ochrony. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione na stoisku przedmioty.

4. Montaż stoisk będzie możliwy w piątek 16 października (wieczorem) oraz od godziny 6.00 w pierwszym dniu targowym (17 października) .

5. Wystawca obsługujący stoisko spożywcze lub gastronomiczne jest zobowiązany posiadać książeczkę sanitarno-epidemiologiczną. Jeśli produkty wymagają specjalnego przechowywania, konieczne jest dostosowanie stoiska do wymagań Sanepidu.

6.Organizator Targu nie ponosi odpowiedzialności za transakcje przeprowadzane przez wystawców, ani za ich prawidłowość w świetle prawa handlowego.

7.Wystawca zobowiązuje się do pozostawienia stoiska w takim samym stanie jakim go zastał.

8. W przypadku nie zwrócenia, lub uszkodzenia sprzętu wypożyczonego, wystawca ponosi koszt związany z naprawą lub zakupem nowego (wg cennika wypożyczalni).

9. Demontaż stoisk musi nastąpić najpóźniej 18 października do godziny 24:00.

10. Ceny stoisk mogą ulec zmianie.

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól w formularzu. Wystawimy faktury VAT wszystkim uczestnikom. Ceny stoisk to ceny netto do ich wartości dodajemy 23% VAT.

W przypadku pytań/wątpliwości zapraszamy do kontaktu:
Anna Indulska
tel. 503083450
mail: annaindulska@wzorytargi.pl


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Nazwa marki *
Tutaj prosimy wpisać nazwę marki którą będziecie Państwo prezentować. Nazwa ta będzie umieszczona na mapie.
Imię i nazwisko *
Prosimy podać imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za stoisko.
Dane do wystawienia faktury PROSIMY WPISAĆ NR NIP *
Jeśli faktura będzie wystawiana na osobę fizyczną prosimy o wpisanie następujących informacji: imię i nazwisko, adres - ulica, nr domu/mieszkania, kod pocztowy, miejscowość.
Telefon do osoby odpowiedzialnej za stoisko *
E-mail *
Adres Fan Page na Facebooku lub strona www
Preferowana strefa na targach *
Oświadczam, że jako wystawca na targach WZORY ponoszę pełną odpowiedzialność za sprzedaż, rozliczenie podatkowe, oraz szczegółowe przestrzeganie zasad prawa handlowego.Wysyłając ten formularz zgadzam się z powyższym sformułowaniem. *
Oświadczam, że zgadzam się na zarządzanie, przetwarzanie i kopiowanie moich danych osobowych przez firmę WZORY Studio Jadwiga Valkov. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na cele związane z rejestracją i udziałem w Targach Designu WZORY. Zgodnie z ustawą RODO z dnia 10 Maja 2018 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu rejestracji przez WZORY Studio Jadwiga Valkov ul. Żagiestowska 18c, 02-924 Warszawa NIP: 9512206749, dla celów związanych z realizacją targów organizowanych przez WZORY Studio Jadwiga Valkov . Podanie powyższych danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne w celu organizacji wydarzenia. Dane nie zostaną nikomu przekazane i zostaną skasowane po czasie kiedy nie będą już użyteczne. Zgłaszający ma prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania. *
Stoiska *
Ceny obejmują 2 dni targowe, do ceny doliczony zostanie podatek VAT 23%.  
Wyposażenie dodatkowe
Ceny obejmują 2 dni targowe
Prąd
Ceny obejmują 2 dni targowe
Clear selection
Pakiety promocyjne
Clear selection
UWAGI
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy