Reģistrācijas forma dalībai slēgtajā grupā "NOSKAIDRO TIPU"
DALĪBAS NOTEIKUMI:
1. Pēc anketas nosūtīšanas saņemsiet rēķinu par 45EUR, iekļautas 3 tiešraides , pēc kura apmaksas tiksiet reģistrēta/s slēgtajā grupā.
2. Ja dalībnieks jebkādu iemeslu dēļ tiešsaistes nodarbības un to ierakstus neapmeklē jeb apmeklē daļēji, samaksātā nauda nav atgūstama un to nav iespējams pārcelt uz citām nodarbībām.
3. Ja organizators tiešsaistes nodarbību atceļ, samaksātā nauda tiek pārcelta uz nākamo piedāvāto nodarbību vai atgriezta dalībniekam.
4. Ja tehnisku iemeslu dēļ tiešsaistes nodarbība nevar notikt vai pārtrūkst, reģistrētie grupas dalībnieki saņem uzaicinājumu nodarbībai citā laikā.
5. Reģistrēts grupas dalībnieks ir tiesīgs skatīties semināru ierakstus neierobežoti līdz grupas slēgšanas brīdim.
6. Tiešsaistes nodarbību laikā vadītājs nesniedz individuālas konsultācijas.
7. Tiešsaistes nodarbību slēgtās grupas dalībnieki ievēro grupas noteikumus. Pretējā gadījumā dalībnieks no tiešsaistes grupas tiek izslēgts un apmaksātās nodarbības nesaņem.
8. Attālinātās nodarbības ir SIA "PersAt" īpašums. Tās ir aizliegts nodot trešajām personām vai pārpublicēt internetā/sociālajos tīklos! Pretējā gadījumā stājas spēkā personas datu aizsardzības un autortiesību likumdošana.

FB SLĒGTĀS GRUPAS NOTEIKUMI:
1. Grupas dalībnieki ievēro savstarpējo cieņu, pieklājību un konfidencialitāti.
2. Pašreklāmas, surogātpasts un neatbilstošas saites nav atļautas.
3. Lai nodrošinātu dalībnieku drošību un privātumu, slēgtajā FB grupā atrodamo saturu – video ierakstus un citus materiālus ir aizliegts izplatīt sociālajos tīklos, internetā un ir aizliegts nodot personām, kas nav slēgtajā grupā.

KURSA APRAKSTS https://cilvekutipi.lv/course/noskaidro-tipu-vebinaru-cikls/?fbclid=IwAR3yXUuY6yu8Xy6OYjF7h08fp5anz9daQTCITRdGlffiBvMwGu2iJBZg9l0

NODARBĪBAS organizē SIA "PersAt"
Vārds un uzvārds *
Ja FB esi reģistrējies ar citu vārdu, lūdzu, ieraksti to šeit:
E-pasts
Piekrītu dalības noteikumiem, vēlos saņemt rēķinu un apņemos veikt apmaksu *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy