Rekrutacja na uploadera DramaQueen
Szukamy osób, które chcą pomóc w wrzucaniu odcinków na stronę DramaQueen. Potrzebne nam są osoby, które chcą zaangażować się w tworzenie strony czy wspierać wszelkiego rodzaju organizowane akcje. Każdy przyjęty uploader przechodzi szkolenie pod okiem naszych stałych uploaderów.
Aby móc zostać uploaderem na naszej stronie, musisz mieć dobry komputer, wysoką prędkość Internetu, a także umieć pracować w zespole.
Email address *
Płeć *
Podaj swój adres e-mail, nick (pseudonim na DramaQueen) i wiek. *
Wszystko jest potrzebne, abym mogła napisać wiadomość zwrotną.
Your answer
Proszę zrobić test prędkości Internetu ze strony https://www.speedtest.net i podać w wiadomości wygenerowany link. *
Your answer
Jakie są parametry Twojego komputera/laptopa? *
Wejdź w "Mój komputer" > Właściwości (prawym przyciskiem myszy) i podaj tylko nazwę procesora, ilość pamięci RAM oraz system, z którego korzystasz (np. Windows 10).
Your answer
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na upload? *
Nie musi być dokładnie, bo w końcu też mamy swoje obowiązki.
Your answer
Na jak długo planujesz zostać w naszej ekipie? *
Pytamy o to, ponieważ większość osób odchodzi z ekipy DramaQueen nawet po pół roku, najczęściej z powodu natłoku obowiązków. Tak naprawdę praca uploadera jest najmniej czasochłonna od tłumaczenia czy korekt. Uploader musi tylko pobrać wideo (rawy) i napisy. Następnie scala intro DramaQueen, które widzisz w każdej dramie na stronie, z rawem, a później łączy z napisami. W międzyczasie trzeba jeszcze ustawić czcionki. Pod koniec wrzuca na 4 playery i to wszystko. Prawda, że nieskomplikowane? :) I nie trzeba siedzieć cały czas przy komputerze, aby to wszystko zrobić.
Your answer
Na początek dostaniesz listę kilku bezpłatnych programów i kodeków, które praktycznie nie zajmują miejsca. Zawsze będziesz korzystał/a z dwóch bądź trzech programów. W przypadku filmów - z co najmniej czterech programów. Czy przyjmujesz to do wiadomości? :) *
80% zgłaszających szybko rezygnuje po dostaniu listy programów do zainstalowania, mimo że instalacja wszystkiego zajmuje dosłownie chwilę. Dlatego zastanów się dobrze przed wysłaniem formularza.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy