Chci se registrovat jako Mentor pro komunitu Projekťáci a Projekťačky

Přátelé, 

Jsme momentálně ve fázi vytváření databáze mentorů, kde budeme shromažďovat profily členů, kteří mají zájem podělit se o své znalosti s ostatními. Podmínky pro registraci do databáze jsou zatím v procesu, ale budeme rádi, pokud projevíte zájem o mentoring v naší komunitě.

Podmínky a další detaily bychom pak komunikovali s každým z vás odděleně. Zda budeme mentorovat zdarma v rámci komunity, nebo za určitý poplatek, bude zcela na vás. My vám přinášíme prostor, kde váš profil bude vidět. 

Mentorství je skvělý způsob, jak podělit se o své dovednosti, zkušenosti a rady s ostatními členy komunity. Můžete se stát inspirací a pomocí pro ty, kteří hledají radu nebo se snaží rozvíjet své dovednosti. Mentorování je vzájemně obohacující proces, který může posílit naši komunitu a pomoci našim členům dosahovat jejich cílů.

Pokud máte zájem stát se mentorem naší komunity, neváhejte se zaregistrovat do naší databáze. Budeme vás pravidelně informovat o postupu registrace a o podmínkách mentorování, jakmile budou k dispozici. 

Děkujeme vám za váš zájem být aktivní součástí naší komunity a těšíme se na společné sdílení znalostí a zkušeností!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno a Příjmení *
Email  *
  Máte zkušenosti s Mentoringem jako Mentor?   *
  V jaké oblasti chcete mentorovat? Popište krátce.   
*
Proč se chcete stát Mentorem v komunitě Projekťáci a Projekťačky?   
*
Souhlas s použitím vašich informací pouze pro interní účely kontaktování v rámci Mentoring Programu.

Souhlasím s tím, že Projektaci.cz, zpracovává mé osobní údaje v rozsahu jména a příjmení, e-mailové adresy a informací k poskytování Mentoring služeb, získaných v souvislosti s registrací do databáze Mentorů pro komunitu Projekťáci.cz.

Uděluji svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pouze pro interní komunikaci s organizátory Mentoring programu. Nebudou sdíleny na žádném dalším místě, ani k jiným účelům-

Můžete kdykoli odvolat svůj souhlas, tak, že nám jednoduše napište na adresu misa@projektaci.cz a kompletně vás vymažeme z naší databáze. 

*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy