Cavaliervíkend2017
Vážení priatelia,

vzhľadom na isté nepríjemnosti, ktoré nastali sme museli zmeniť miesto konania. Tým si, však nenecháme pokaziť naše stretnutie a preto by sme Vám chceli oznámiť nové miesto konania.

KDE ?
Modrová neďaleko Piešťan

Kedy ?
29.9-1.10. 2017 - dátum ostal nezmenený

Popis ubytovania:
Ubytovanie chaty RAWA- tri 8 lôžkové chaty (2,2,4). Dvojpodlažné chaty kde na poschodí sa nachádzajú izby a na prízemí kúpeľna , WC, plne vybavená kuchynka (riady, mikrovlnka, trúba, chladnička.. ) spoločenská miestnosť s rozkladacím gaučom a krbovými kachlami okrem nich sa dá v chatkách kúriť elektrickými radiátormi.

Maximálna kapacita je 24 osôb.

Máme k dispozícii celý areál - oplotený areál s vonkajším krytým posedením, ohniskom, futbalovým, volejbalovým, nohejbalovým a detským ihriskom.

Strava - strava v zariadení nie je poskytovaná. A však strava sa dá riešiť donáškou z dedinskej reštaurácie týmto spôsobom by sme mohli riešiť obedy a večer si niečo opiecť.

Cena - cena ubytovania zatiaľ ostáva 15 € na osobu/ noc avšak treba uhradiť aj kauciu, ktorá pokiaľ si dáte pozor na svojich psíkov a nebudete ničiť zariadenie chát je vratná to predstavuje ďalších 15€ na osobu
na konci nám majiteľ ešte vyúčtuje energie.

Psíkovia- psíkovia sú zadarmo.
Práve z tohoto dôvodu Vás dôrazne žiadame aby ste po svojich psíkoch odpratávali a nenechali ich ničiť zariadenie chaty.


Chceli by sme Vás upozorniť, aby ste sa prihlasovali čo najskôr, pretože počet osôb je obmedzený a izby budú obsadzované podľa dátumu odoslania prihlášky uprednostňujeme Však účastníkov so záujmom o ubytovanie na obidva dni.
Je veľmi dôležité, aby boli psíkovia v dobrom zdravotnom stave ale aj psychickom ( rozumej správne socializovaní ) a majiteľov psíkov žiadame, aby po svojich psíkoch upratali (či už vonku alebo vnútri aby sme nezanechali zlý dojem a boli sme vítaní aj v budúcnosti)

Program zatiaľ pripravujeme, v okolí sú bohaté možnosti na turistiku. Vaše návrhy, nápady a odporúčania sú vítané.

Všetkým Vám ďakujeme a tešíme sa na stretnutie.

Pre viacej informácií a nápady týkajúce sa progamu kontaktujte k.schifferova@gmail.com alebo telefonicky +421944525858


prechod na ďalšiu sekciu - vyžaduje zadanie emailovej adresy, ďalšia sekcia predstavuje záväznú prihlášku

Po vyplnení prihlášky je potrebné doložiť doklad o zaplatení zálohy na e- mail k.schifferova@gmail.com vo výške: 15€ na osobu
Na účet : IBAN: SK96 0900 0000 0000 1146 7458 BIC: GIBASKBX

Prihlasovanie je možné do 10. septembra, prípadne do naplnenia kapacít.

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms