Cavaliervíkend2017
Vážení priatelia,

vzhľadom na isté nepríjemnosti, ktoré nastali sme museli zmeniť miesto konania. Tým si, však nenecháme pokaziť naše stretnutie a preto by sme Vám chceli oznámiť nové miesto konania.

KDE ?
Modrová neďaleko Piešťan

Kedy ?
29.9-1.10. 2017 - dátum ostal nezmenený

Popis ubytovania:
Ubytovanie chaty RAWA- tri 8 lôžkové chaty (2,2,4). Dvojpodlažné chaty kde na poschodí sa nachádzajú izby a na prízemí kúpeľna , WC, plne vybavená kuchynka (riady, mikrovlnka, trúba, chladnička.. ) spoločenská miestnosť s rozkladacím gaučom a krbovými kachlami okrem nich sa dá v chatkách kúriť elektrickými radiátormi.

Maximálna kapacita je 24 osôb.

Máme k dispozícii celý areál - oplotený areál s vonkajším krytým posedením, ohniskom, futbalovým, volejbalovým, nohejbalovým a detským ihriskom.

Strava - strava v zariadení nie je poskytovaná. A však strava sa dá riešiť donáškou z dedinskej reštaurácie týmto spôsobom by sme mohli riešiť obedy a večer si niečo opiecť.

Cena - cena ubytovania zatiaľ ostáva 15 € na osobu/ noc avšak treba uhradiť aj kauciu, ktorá pokiaľ si dáte pozor na svojich psíkov a nebudete ničiť zariadenie chát je vratná to predstavuje ďalších 15€ na osobu
na konci nám majiteľ ešte vyúčtuje energie.

Psíkovia- psíkovia sú zadarmo.
Práve z tohoto dôvodu Vás dôrazne žiadame aby ste po svojich psíkoch odpratávali a nenechali ich ničiť zariadenie chaty.


Chceli by sme Vás upozorniť, aby ste sa prihlasovali čo najskôr, pretože počet osôb je obmedzený a izby budú obsadzované podľa dátumu odoslania prihlášky uprednostňujeme Však účastníkov so záujmom o ubytovanie na obidva dni.
Je veľmi dôležité, aby boli psíkovia v dobrom zdravotnom stave ale aj psychickom ( rozumej správne socializovaní ) a majiteľov psíkov žiadame, aby po svojich psíkoch upratali (či už vonku alebo vnútri aby sme nezanechali zlý dojem a boli sme vítaní aj v budúcnosti)

Program zatiaľ pripravujeme, v okolí sú bohaté možnosti na turistiku. Vaše návrhy, nápady a odporúčania sú vítané.

Všetkým Vám ďakujeme a tešíme sa na stretnutie.

Pre viacej informácií a nápady týkajúce sa progamu kontaktujte k.schifferova@gmail.com alebo telefonicky +421944525858


prechod na ďalšiu sekciu - vyžaduje zadanie emailovej adresy, ďalšia sekcia predstavuje záväznú prihlášku

Po vyplnení prihlášky je potrebné doložiť doklad o zaplatení zálohy na e- mail k.schifferova@gmail.com vo výške: 15€ na osobu
Na účet : IBAN: SK96 0900 0000 0000 1146 7458 BIC: GIBASKBX

Prihlasovanie je možné do 10. septembra, prípadne do naplnenia kapacít.

Email address
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms